Kaliforniya (California), Amerika Birleşik Devletlerinin batısında, Pasifik Okyanusu kıyısında bulunan, Amerika’nın en popüler eyaletlerinden biridir. Başkenti Sacramento olmakla birlikte en büyük şehri Los Angeles’tır.  Eyaletin “California” adını Kraliçe Califia tarafından yönetilen siyah Amazonlardan aldığına inanılmaktadır. Eyalet; Pasifik Okyanusu, Oregon, Nevada ve Arizona’nın arasında yer alır.

California, sinemanın kalbi olan Hollywood; dijital dünyanın kalbi sayılan Silikon Vadisi, müzik, eğlence ve televizyonun kalbi olan Los Angeles gibi şehirleri sınırları içerisinde barındırır.

Yandaki menüden, California eyaletindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okulları fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.