Edinburgh, İskoçya’nın başkentidir. Kayaların üstüne kurulu olan ve tarihi şehirle, şehrin ana caddesi Royal Mileye hakim bir konumda bulunan şatosu başta olmak üzere birçok tarihi ve turistik özelliğe sahiptir. Müzeleri, katedralleri ve tarihi yapıları ile ünlüdür. Şehirde 16 binden fazla tarihi bina mevcuttur.

Dünyaca ünlü Edinburgh Kalesi başta olmak üzere, şehrin göz kamaştıran tarihi mirasının önemli parçası olan kaleleri ziyaret edebilir, Van Gogh, Gaugin, Dalı gibi ünlü ressamların eserlerinin sergilendiği galerileri gezebilirsiniz. Edinburgh bir sanat şehridir. Her yıl ağustos ayında dünyanın en iyi konser ve tiyatro grupları, Yaz Sanatları Festivali için buraya gelir. Edinburgh, dünyanın bir numaralı festival yeridir.

Yandaki menüden, Edinburgh şehrindeki promosyon alternatiflerine erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.