Kanada’nın seçkin özel kolejlerinden ILAC International College, Ontario Eyaletinin en eski ve köklü devlet kolejlerinden olan Georgian College ile güçlerini birleştirdi. Bu işbirliği kapsamında, ILAC International College öğrencileri, eğitimlerine ilave bir dil eğitim (IELTS / TOEFL) almadan Georgian College’da turizm ve işletme programlarına devam edebilecek. Ayrıca, kredilerinin bir kısmını tamamlamış olarak!

Kanada kolej sistemi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, lütfen TIKLAYINIZ.

 

ILAC International College’da 48 haftalık “Service Excellence for Business” programından mezun olan öğrenciler, Georgian College’da 2 yıllık “Hospitality – Hotel and Resort Operations Management – Turizm Otelcilik Yönetimi” diploma programına geçiş yapabiliyor, üstelik 12 kredisini (4 dersini) tamamlamış sayılıyor.

ILAC International College’da 92 haftalık “Sales & Marketing – Satış ve Pazarlama” Diploma programını tamamlayan öğrenciler, Georgian College’da 2 yıllık “İşletme” diploma programına geçiş yapabiliyor, üstelik 18 kredisini (6 dersini) tamamlamış sayılıyor.

ILAC International College ve program içerikleri, başlangıç tarihleri ve kabul koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Bu işbirliği sayesinde öğrenciler;

Geogian College’daki eğitim sürelerini kısaltmış oluyor.

CV lerine iki farklı diploma programı ve farklı co-op (staj) tecrübeleri eklemiş oluyor.

Georgian collge eğitim ücretlerinden 6.000 CAD’a kadar tasarruf etmiş oluyor.

Georgian College mezuniyetleri sonrası, +3 yıl post-graduate work permit / kalma ve çalışma izni hakkına sahip oluyor.

Tüm devlet kolejleri gibi Georgian College diploma programları kabul esnasında öğrencilerden IELTS 6.0 seviyesinde dil yeterliliği isterken ILAC International College giriş koşullarında bu sınır IELTS 4.5 seviyesinde olduğundan, orta düzeyde dil bilgisine sahip öğrencilere, dillerini geliştirirken yasal çalışma iznine sahip olma avantajı yaratırken, kolej geçişini de çok daha rahat hale getiriyor.

Georgian College hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Bize ulaşın, Kanada hayallerinizi gerçekleştirelim!

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir