Avustralya’da İngilizce dil eğitimi alırken bambaşka bir kıtayı keşfedebilirsiniz. İngiltere, ABD standartlarında bir eğitim istiyor fakat ücretleri hakkında endişeleniyorsanız sakın üzülmeyin.Aynı standartlarda bir ingilizce eğitimi Avustralya sayesinde mümkün! Avustralya’da eğitim hakkında detaylı bilgi için Mayla Abroad yurtdışı Eğitim Danışmanlığıyla iletişime geçiniz. 

 

  • Muhteşem İklimi ve Tertemiz Havası

Avustralya’da İngilizce eğitimi alırken,ılık kışlardan ve sıcak yazlardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede güzel sahil şeridini, Avustralya’nın kıyı kesimlerini ve tertemiz havasını deneyimleyebilirsiniz.

  • Yaşam Maliyetleri

Avustralya’da okul harçları ve yaşam masrafları ABD ve İngiltere’ye nazaran oldukça düşüktür. Ancak yaşam standartları aynıdır. Ayrıca, Avustralya hükümeti uluslararası öğrencilere için burs ve fon sağlamak için yılda 250 milyon dolar bütçe ayırır.

  • Öğrenciyken Çalışma İmkanı

Eğitim sürecinizde birazda para kazanmak istiyorsanız Avustralya sizin için harika bir seçenek olacaktır. Avustralya’da uluslararası öğrencilerin okurken haftada 20 saate kadar çalışmalarına izin verilir. Yarı zamanlı çalışmak, yeni insanlarla tanışmanıza, İngilizcenizi geliştirmenize ve özgeçmişinize mükemmel bir deneyim eklemenize olanak sağlamaktadır.

  • Güvenlik ve Kültür Çeşitliliği

Avustralya, çeşitli milliyetlerden, dinlerden ve geleneklerden oluşan, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere kapısı açık olan çok kültürlü bir ülkedir. Her yıl 21 Mart’ta gerçekleşen HarmonyDay, Avustralya’nın kültürel çeşitliliğinin bir kutlamasıdır.

  • Doğal Güzellik

Avustralya’nın doğal güzellikleri ve manzaraları genellikle nefes kesicidir. Great BarrierReef ve Blue Mountain gibi dünyaca ünlü doğal güzellikteki yerleri gezmek muhteşem bir deneyim olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir