Sydney, muhteşem plajları ve milli parkları ile çevrili Avustralya’nın en eski, en büyük ve en çok kültürlü şehridir. Çarpıcı limanlarla çevrili birçok müze, alışveriş bölgesi ile Sydney oldukça popüler bir turizm merkezidir. Sizde böyle bir şehirde İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız, Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçiniz.

  • Uluslararası Çeşitliliğin en yoğun olduğu şehir!

Sydney,180’in üzerinde farklı milletten oluşan bir nüfusa sahip, çok kültürlü bir şehirdir. Sydney, şehre uluslararası bir karakter kazandıran çeşitli banliyö ağlarına sahiptir.

  • Doğası ve Havası!

Havanın sıcaklığı ve gün ışığı sayesinde Sydney’de yaşayan insanlar işten sonra plaja gitmekten çok hoşlanır çünkü Sydney, şehir merkezinden toplu taşımayla erişilebilen plajlarla çevrilidir. Uzun bir yaz ile kısa bir kış öğrenciler için mükemmel bir kombinasyondur.Balina mevsiminde, balinaları Sydney’in doğu sahil şeridinden bile görebilirsiniz! Ayrıca şehre kısa bir mesafede bulunan birçok milli park vardır. En ünlüsü, popüler “Üç Kızkardeş” ile Mavi Dağlardır.

  • Güleryüzlü, Misafirperver ve Eğlenceli Şehir!

Sydney, nüfusu 4,6 milyon olan en büyük Avustralya şehri olmasına rağmen, arkadaş canlısı ve misafirperver bir şehirdir. Sydney halkı size her konuda yardımcı olmaya hazır, özellikle kaybolursanız!

Sydney’de öğrencilerin nadiren sıkıldığını söyleyebiliriz. Uluslararası üne sahip müzeler, alışveriş merkezleri ve festivaller arasında Sydney’in herkesi memnun edecek bir şeyi vardır.

Sydney, Avustralya’daki en ünlü şehirdir ve dünyaca ünlü yapıların merkezidir. Sydney Opera Binası, Bondi Plajı, Kayalar, Sidney Limanı Köprüsü, Sidney Limanı, Çeltik Çarşısı, Darling Limanı, Mavi Dağlar ve çok daha fazlası, bunların hepsi eğlenmek için Sydney şehrinde bulunur.

Sydney’in dünyaca ünlü hayvanat bahçesinde koalalar ile fotoğraf çektirebilir hatta onlarla oyunlar oynayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir