İngilizce öğrenmek modern dünyanın gerekliliklerinden biridir. Dünya üzerinde 1.500.000.000 kişi İngilizce konuşmaktadır. Bu rakam haricinde 1.000.000.000 kişi de İngilizce öğrenmektedir. İngilizce, uluslararası ticaret, politika ve bilim gibi alanlarda resmi dil niteliği taşımaktadır. Ayrıca İngilizce şu an içinde bulunduğumuz dijital çağda internetteki sayfa ve bilgilerin %80’den fazlasında kullanılmaktadır. İngilizce öğrenmek eğlenceli olmakla beraber geleceğiniz için yaptığınız çok güzel ve mantıklı bir yatırım olacaktır. Gelecekte ikinci dili İngilizce olan insanları gördükçe sayılarının fazlalığına çok şaşıracaksınız. Biz Mayla Abroad olarak öğrencilerimizin eğitimini çok önemsiyoruz ve bu amaçla tüm öğrencilerimize dünyanın farklı bölgelerinde dil öğrenmeleri için farklı fırsatlar sunuyoruz. Ve yine Mayla Abroad olarak taleplerinize en uygun fiyatları sunmak için dünyanın dört bir yanındaki en kapsamlı kursları ve lokasyonları sizler için araştırıyoruz ve her kişiye uyabilecek birbirinden farklı onlarca lokasyon ve okulu sizlerin bilgisine sunuyoruz.

İngiltere’de İngilizce Öğrenmek

İngiltere, İngilizce öğrenmek için harika bir lokasyondur. Çünkü İngiltere, güzel sahil kasabalarından tutun da şirin kırsal köylere, etkileyici tarihi mimariye sahip ünlü şehirlere kadar her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir ülkedir. İster İngiliz Katedral’ini ziyaret edin, ister tipik bir İngiliz Pub’a gidin bu ülkede hiçbir şey sizi hayal kırıklığına uğratmaz. İngiltere’de İngilizce öğrenmeye karar verdiğinizde ülke genelinde hala etkileri devam eden Viktoryan dönemi etkisini şehrin mimarisinde ve sokaklarında çok net bir şekilde görebilirsiniz. Bunun haricinde İngiltere’de İngilizce öğrenmeye karar veren öğrenciler İngilizlerin meşhur ve lezzetli Fish&Chips’lerini de mutlaka tatmalıdırlar. Ayrıca, kriket veya Polo gibi bazı geleneksel İngiliz sporlarına katılmanızı ve William Shakespeare ve John Lennon gibi yazar ve müzisyenlerden bazılarının doğum yerlerini ziyaret etmenizi öneririz. Bu şekilde hem İngilizceyi hem de İngilizlerin kültürünü kalıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İngiltere’de yapacak çok şey ve görecek çok şey var, kesinlikle İngiltere’de İngilizce öğrenmeyi çok seveceksiniz!

İngiltere’de indirimli dil okulları hakkında bilgi almak için bilgi istek formumuzu doldurabilirsiniz. 

Ayrıca, İngiltere Dil Okulları sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz. İngiltere indirimli dil okulu fiyatlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir