Okyanusları aşıp bambaşka bir kültür, bambaşka bir doğa ve bambaşka bir ülkede İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

Avustralya, sizlerinde bildiği üzere okyanus aşırı bir ada ülkesidir. Avustralya, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin için farklı bir alternatif olarak değerlendirilebilir.  Ülkemizde dövizin hızla arttığı şu günlerde Avustralya size kaçırılmayacak fırsatlar sunar. Bunlardan ilki tabi ki de uygun fiyatlı çıkacak dil okullarıdır. Kaplan  International English, International Language School of Canada-ILSC, Embassy English, Language Studies International -LSI gibi köklü ve kaliteli okulların bulunduğu birden çok lokasyon vardır.

Bir diğer fırsat ise çalışma iznidir. Öğrenci vizesine sahip herkes Avustralya’da bir yandan İngilizce öğrenip diğer yandan yarı zamanlı olarak çalışabilir. Yani bu ada ülkesinde dil eğitiminize devam ederken haftalık 20 saatlik çalışma izninden de yararlanabilirsiniz. Bu nedenle Avustralya diğer ülkelere göre sizin için daha ekonomik olabilir. Öğrencilerin bu yarı zamanlı işlerden kazanacağı miktar haftalık ortalama 10AUD-20AUD arası değişkenlik gösterir.  Avustralya’da İngilizce öğrenmeye karar veren öğrencilerin haftada en az 25 saatlik ders almaları gerekir. Avustralya özellikle uzun süreli dil eğitimi isteyen öğrenciler açısından çok daha avantajlıdır.

Bu avantajlı fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Öğrenciler için güvenli bir ülke olmanın yanı sıra çalışma izni sağlıyor oluşu, yaşam standartlarının yüksek oluşu, eğitimde sunulan fırsatların fazlalığı ve ülkede konuşulan dilin İngilizce oluşu Avustralya’nın dil eğitimi için tercih edilme nedenlerini oluşturur.

 

Resmi dilin İngilizce olduğu Avustralya’da dil eğitimi almak sizin için çok faydalı olacaktır. Öğrencilere çalışma imkanı sağlayan  Avustralya’da hem İngilizceyi öğrenip hem de sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda İngilizceyi pekiştirme imkanını kaçırmak istemiyorsanız, Avustralya’daki okullar ve Avustralya’daki hayatla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Avustralya’da eğitim ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir