Georgian @ ILAC ile Kanada’da geleceğinizi inşa edin!

Ontario Eyaletinin en eski ve köklü devlet kolejlerinden olan Georgian College, ana kampüsü Barrie şehrinde yer alan bir devlet kolejidir. Kanada’nın ilk devlet kolejlerinden biri olan Georgian College, mevcut 7 kampüsüne ilave olarak artık Toronto’nun merkezinde ILAC Dream Building binasında da devlet koleji programlarını sunuyor.

Bu ortaklık, Georgian College’ın yüksek öğrenim deneyimini ve mükemmel itibarını, ILAC’ın lider bir dil okulu ve kolej olarak sağlam itibarı ve e Toronto şehir merkezindeki heyecan verici konumu ile birleştiriyor.

Georgian @ ILAC programları sayesinde öğrenciler, hem Kanada’nın seçkin devlet kolejlerinden Georgian College eğitim kalitesinden istifade edip hem de Toronto şehir merkezinde eğitim almanın ve ILAC hizmetlerinden faydalanmanın keyfini sürebilir.

Georgian @ ILAC programı kapsamında sunulan programlar, öğrencilerin post-graduate work permit (PGWP) – mezuniyet sonrası kalma çalışma izni alabilmesine olanak tanır.

Dil eğitimi alanında Kanada’nın bol ödüllü dil okullarından ILAC işbirliği sayesinde öğrenciler Georgian @ ILAC programlarına direkt olarak başvuru yapabilmenin yanı sıra, dil yeterliliklerini ILAC pathway (akademik İngilizce-üniversite geçiş programı) ile tamamlayarak ilave bir IELTS/TOEFL sınavına gerek kalmadan Georgian @ ILAC programlarında eğitimlerine devam edebilir.

Georgian @ ILAC kapsamında sunulan programlar:

Business Diploma – İşletme Diploma Programı

Edinilen Derece: Diploma

Başlangıç dönemleri: Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Program süresi: 2 yıl (4 semester)

Post-graduate work permit eligibility / Mezuniyet sonrası kalma-çalışma izni uygunluğu: +3 yıla kadar

Eğitim ücreti: 16.300 CAD.

Kabul koşulları: Lise Diploması, IELTS 6.5 veya ILAC Pathway 3.2 Sertifikası

Program kapsamında öğrenciler, insanları ve süreçleri yönetmeye odaklanarak işin temelleri hakkında temel bilgileri edinir. Ekonomi, muhasebe, pazarlama ve insan kaynakları dersleri, gelecekteki kariyerlerinin ve daha ileri çalışmalarının temelini oluşturur. Öğrenciler süreçleri ve insanları yönetme becerisi kazanır. Program, derece ve lisansüstü diploma programlarına birden fazla yol sağladığı için mezunlar işgücüne girebilir veya çalışmalarına devam edebilir.

Project Management Graduate Certificate – Proje Yönetimi Yüksek Öğrenim Programı

Edinilen Derece: Graduate Certificate

Başlangıç dönemleri: Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Program süresi: 1 yıl (2 semester)

Post-graduate work permit eligibility / Mezuniyet sonrası kalma-çalışma izni uygunluğu: +1 yıla kadar

Eğitim ücreti: Yıllık (ortalama): 17.360 CAD.

Kabul koşulları: Üniversite Diploması, IELTS 6.5 veya ILAC Pathway 3.2 Sertifikası

Endüstrinin işgücü ve girişimcilik ihtiyaçlarının karmaşıklığı, çeşitli ortamlarda ve işlevler arası ve çok disiplinli ekiplerde çalışabilen yöneticiler gerektirir. Bu program, yeni girişimlerin başarılı teslimat potansiyeline sahip olmasını sağlamak için proje yönetimi becerilerine ihtiyaç duyan adaylara proje yönetimi eğitimi sağlayarak bu ihtiyacı karşılar. Program, proje yönetimine uygulanan değişimi anlama ve yönetime vurgu yaparak teknik, liderlik, iş ve stratejik yönetim konularını kapsar.

Global Business Management Graduate Certificate – Küresel İşletme Yönetimi Yüksek Öğrenim Programı

Edinilen Derece: Graduate Certificate

Başlangıç dönemleri: Kış (Ocak), Yaz (Mayıs), Sonbahar (Eylül)

Program süresi: 2 yıl (4 semester)

Post-graduate work permit eligibility / Mezuniyet sonrası kalma-çalışma izni uygunluğu: +3 yıla kadar

Eğitim ücreti: Yıllık (ortalama): 18.540 CAD.

Kabul koşulları: Üniversite Diploması, IELTS 6.5 veya ILAC Pathway 3.2 Sertifikası

Bu program, çok çeşitli eğitim ve kültür geçmişlerine sahip üniversite ve kolej mezunlarını çeşitli büyüklükteki uluslararası ve yerel işletmelerde yönetici olarak çalışmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, uluslararası ticaretle ilgili insani, fiziksel ve finansal kaynakları yönetmek için gerekli bilgi, beceri ve tutumları geliştirir. İlk yıl, temel işletme bilgi ve becerilerini kapsarken, daha karmaşık uluslararası durumlar ve stratejik alanlar ikinci yılın odak noktasıdır. Çalışma kursu, ekip çalışmasını ve liderlik becerilerini teşvik eder ve öğrencilerin kültürler arası ortamlarda etkili bir şekilde çalışma kapasitesini artırır.

Georgian College, Forum for International Trade Training (FITT) akredite üyesidir. Georgian @ ILAC Global Business Management Programı kapsamında öğrenciler, eşzamanlı olarak FITT Diploması da edinir. Mezuniyet sonrası öğrenciler, Certified International Trade Professionals (CITP) sınavına girebilir.

Başvuru ve Kabul Süreci:

 • Yeterli İngilizce dil seviye skoruna sahip olmayan öğrenciler, ILAC Pathway dil eğitimi üzerinden başvuru yapabilir. Programlar tarafından istenen seviyeye ILAC Pathway dil eğitimi ile geldikten sonra, ilave bir IELTS/TOEFL vb sınava gerek kalmadan Georgian College eğitimlerine başlayabilir.
 • Program başvuruları, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla gerekleştirilir.
 • Georgian @ ILAC programlarının başvuru ücreti 100 CAD‘dır.
 • Başvuru esnasında:
  • Diploma
  • Transkript
  • Pasaport kopyası
  • CV
  • (varsa) dil belgesi gereklidir.
 • Kabul onayı sonrası, 2.500 CAD deposito ücreti ödemesi yapılır.
 • Kalan ilk semester ücreti, vize onayı sonrası gerçekleştirilir. Sonraki semester ücretleri, her semester başında ödenir.

Mayıs ve Eylül 2021 başlangıçlı Georgian @ ILAC programları için ILAC Dil Okulundan özel promosyon!

Program için yeterli dil seviyesine sahip olmayan öğrenciler, ILAC dil okulu pathway programında,

12 hafta ücretsiz dil eğitimi alabiliyor!

Detaylı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçin!