26 Şubat 2019 Salı günü Hilton’da gerçekleşecek olan IEFT Fuarı’nda Mayla Abroad olarak Fanshawe College standında olacağız.

 

Her yıl 50.000’in üzerinde öğrenci, Türkiye’den eğitim almak üzere yurtdışına gitmektedir. IEFT fuarları bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmakla beraber; öğrenci adayları ve onların aileleri ile dünyanın bir çok ülkesinden kurumunu bir araya getirerek yeri doldurulamaz bir hizmete imza atmaktadır.

IEFT’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İlkbahar ve Sonbahar etkinlikleri öngörülen en yüksek katılımla hayata geçmektedir.

Her yıl düzenlenen IEFT Yurtdışı Eğitim fuarlarına 25 farklı ülkeden 200 okul katılım sağlamaktadır.

Yurtdışında eğitim planlayan öğrencilerimizin de dikkatini oldukça çeken ve çok faydalı olan IEFT Fuarında Fanshawe College standında öğrencilerimizi bilgi vermek ve onlarla tanışmak için bekliyor olacağız.

 

26 Şubat 2019 Salı günü Hilton Otel’de sabah 09.00’da başlayacak olan fuar akşam 19.00’a kadar sürecek.

26 Şubat 2019 Salı günü gerçekleşek olan IEFT Fuarında duracağımız stand olan Fanshawe College; Kanada’nın London şehrinde kurulmuş bir devlet kolejidir. Tamamen Kanadalı işverenlerin istihdam taleplerine ve uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına göre, uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış bir müfredata sahiptir ve tüm programlar alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir. 50 yılı aşkın süredir öğrenci memnuniyeti odaklı eğitim veren okul; Kanada’nın iş yaşamına kolaylıkla ayak uydurabilecek, kültürler arası uyum ve iletişim yeteneği gelişmiş, teoride değil uygulamalı olarak iş deneyimine sahip, kısacası işe alınabilirliği yüksek öğrenciler yetiştiriyor olması nedeni ile, profesyonel hayata en iyi şekilde hazırlanmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır.

 

IEFT Fuarına giriş için online davetiye almak isteyen öğrencilerimiz aşağıdaki linke tıklayarak davetiyelerini alabilirler.

https://ieft.com.tr/

IEFT Fuarı ve Fanshawe College ile ilgili detaylı bilgi almak için Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla BURAYI TIKLAYARAK dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir