OXFORD HOUSE COLLEGE:

1974’te kurulan OHC okulları 3 farklı kıtada ve 5 farklı ülkede eğitim vermektedir. İngiltere merkezli olan Oxford House College günümüzde dünyanın en geniş kapsamlı, akrediteli İngilizce dil kursları ve programlarından biridir. İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve Avustralya’da olan okullarda hem İngilizce öğrenecek hem de seçtiğiniz şehir veya kasabada orayı keşfetmenin ve öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız.

OXFORD HOUSE COLLEGE DUBLIN MERKEZİ

İrlanda’nın tarihi ve güzel başkenti olan Dublin, öğrencilere inanılmaz bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Oxford House College, nitelikli ve profesyonel bir ekip tarafından en kaliteli programları sunarak Dublin’in bir numaralı İngilizce kurumu olmak için çalışmaktadır. Dublin’de hem İngilizce öğrenecek hem de dünyanın en popüler eğitim veren ülkelerinden biri olan bu şehirde yeni bir dünya keşfedeceksiniz!

OHC Dublin merkezi, şehrin kalbinde, Liffey Nehri’ne sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Okulun olduğu bölgede birçok kültürel faaliyete ulaşabilir, mükemmel barlar ve restoranlarda lezzetli yemekler yiyip, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Oxford House College’ın bulunduğu yerden toplu taşıma ile Dublin’in tüm bölgelerine kolay bir şekilde ulaşabilir ve Dublin’i rahat bir şekilde dilediğinizce gezebilirsiniz.

OHC okulu hem çalışmak hem de dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Özenle oluşturulmuş eğitim olanakları ile donatılmış sınıfların yanı sıra kahve makinesi, TV, kanepeler ve kütüphane ile dizayn edilmiş özel bir öğrenci odası bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar:

Genel İngilizce, Genel İngilizce Plus, Yoğun İngilizce, Konuşma ve Telaffuz, Cambridge Sınavı Kursları, IELTS Sınavı Hazırlık, Yoğun TOEFL Sınavı Hazırlık, İş için İngilizce, Akademik Amaçlar için İngilizce, Bire-bir kurs, CELTA, DELTA programları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)