Emerald Cultural Institute 25 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahiptir. 50 den fazla farklı ülkeden öğrenci almaktadır ve bütün yaş gruplarına hitap eden eğitim programları bulunmaktadır.

EMERALD CULTURAL INSTITUT

Emerald Cultural Institut – Dublin

Okulda başlangıçtan ileri seviyeye kadar her yaştan öğrenci grubu için kurslar bulunmaktadır. Okulun ilk günü öğrencilerin doğru seviyedeki sınıflara yerleştirilmesi için yazılı ve konuşmadan oluşan bir İngilizce seviye testi yapılmaktadır. Dersler 60 dakikadır ve yazma, konuşma, dinleme, okuma şeklinde ayrılmaktadır. Tüm eğitmenler öğrenciler ile birebir ilgilenmektedir ve bunun için özel bir hassasiyet oluşturulmuştur. Özellikle hiç İngilizce bilgisi olmadan gelen öğrencileri anlayıp, yardımcı olabilmek için dersleri de eğlenceli bir biçimde işlemeye özen göstermektedirler. Okulun öne çıktığı bir diğer özellik ise; Türk öğrenci yok denecek kadar az sayıda olmasıdır. Bu da dil eğitimine gelen öğrenciler için en avantajlı noktalardan biridir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık Kursları (TOEFL, IELTS), Akademik yıl ve sömestır, Junior Program, Profesyoneller için İngilizce, Öğretmenler için İngilizce, Üniversite Hazırlık, Özel gruplar halinde İngilizce, İngilizce+, Kombine

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon ve özel banyo opsiyonu ile)
  • Öğrenci yurdu/ Kız öğrenci yurdu/ Yaz öğrenci yurdu konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu, yemeksiz)