Malvern House 2000 yılında kurulmuştur. Okul British Council tarafından akredite edilmiştir. Aynı zamanda ISI ve UKVI Tier 4 sponsorudur. Malvern House öğrencilerine 1.sınıf bir kalitede eğitim ve modern teknolojiye sahip bir okulda eğitim imkanı sunar.

MALVERN HOUSE LONDON

Londra’nın merkezindeki okul, son teknolojiyle donatılmış tesislerle aydınlık, modern ve misafirperdir. Tüm sınıflar interaktif beyaz tahtalarla donatılmıştır ve öğrencilerin kendi kendine çalışabilmesi için online öğrenme platformu vardır. Öğrenci hizmetleri ekibi her öğrenciye sıcak bir karşılama sunar ve sahip oldukları her türlü ihtiyaç konusunda yardımcı olurlar. Genç öğrencilerle özel bir şekilde ilgilenirken 18 yaşından küçük öğrenciler için de “guard” sistemi ile ilgilenilmektedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel ingilizce, Yoğun İngilizce,  Sınav Hazırlık Kursları, İş İngilizcesi, Çocuklar için Dİl Kursları, IELTS Hazırlık, Cambridge FCE  Hazırlık

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyo, tek kişilik ya da çift kişilik oda)
  • Residence konaklama (tek kişilik ve özel banyolu oda opsiyonu, Zone-1’de bulunur)

Diğer Dil Okulları