Okulun misyonu, öğrencilerin kültürler ve sınırlar arasında İngilizcede etkili bir şekilde iletişim kurmalarını ve çok kültürlü bir ortamda güvenli bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olmaktır.

Okulun vizyonu, öğrencilerimizin ve personelimizin ELT uygulamasının en iyisini yaşayacaklarıdır. Yüksek hizmet standartları, dürüstlük ve değişime açıklık, şirketin büyümesini ve sürekli gelişimini ilerletecektir.

LTC – LANGUAGE TEACHING CENTRE EASTBOURNE

Okulda sadece nitelikli öğretmenler sayesinde derslerden zevk almazsınız bunun yanı sıra her hafta düzenlenen etkinliklerle sosyalleşme imkanı bulursunuz. Okula dil eğitimine gelen öğrenciler 18. yüzyıldan kalma bir konakta da eğitim görürler. Eğitim verilen bu güzel ve tarihi bina, bir zamanlar Devonshire Dukes ve Lord Wilmington’a ev sahipliği yapmıştır. LTC Eastbourne’deki bu dil okulu öğrencilere geleneksel bir İngiliz okulunda İngilizce’yi kendi özel, tarihi mülkünde incelemek ve öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Yetişkinler için İngilizce Kursu, +50 İngilizce Kursu, Grup Dersleri, IELTS Hazırlık Kursu, İş İngilizcesi, Cambridge FCE Kursu

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu)
  • Private Homes konaklama (sabah kahvaltısı & akşam yemeği seçeneği ile)

Diğer Dil Okulları