Atlas Language School Dil Okulu 2003 yılında kurulmuştur.

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

Atlas Language School Dublin merkezde bulunan binasında mükemmel öğretmen ve çalışanlarıyla Atlas Language School gelen öğrencilere harika bir atmosferde hem eğitim vermekte hem de sosyalleşmeleri için büyük çaba harcamaktadır.

Okul 2017 yılında Avrupa’da En İyi Dil Okulu seçilmiş sembol bir okuldur. Gerek kalitesi, gerek ise eğitim-öğretim açısından en iyisi diyebiliriz. Atlas Language School’a ilk geldiğiniz gün sözlü ve yazılı olarak sınava tabii tutulursunuz. Sınav sonucunuza göre sınıflara yerleşiminiz yapılır.

Okulun ilk günü, Pazartesi sabahı gerek okul, gerek İrlanda hakkında detaylıca açıklamalar verilir.

Bunlara ek olarak ekstradan her ay öğrenciler, indirimli olarak yararlanabileceği etkinliklerden yararlanabilirler ve her ay ücretsiz sunulan akşam etkinliklerine katılabilirler.

Atlas language School verdiği eğitim için şunları söylemiştir: “Samimi ve dinamik bir ortamda öğrencilerin profesyonel dil eğitimi almasını sağlıyoruz. Seçkin öğretmenlere ve tesislere, eğlenceli sosyal aktivitelere ve mükemmel bir merkezi konuma sahip olmasıyla Dublin’deki en iyi İngilizce dil okulu olduğumuza inanıyoruz!”

Atlas Language School, South Richmond Street, Dublin 2 bölgesindeki 4 katlı güzel bir Goerge döneminden kalma binada yer almaktadır. Dublin şehir merkezinden yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, FCE Hazırlık, İş İngilizcesi

Konaklama Alternatifleri: 

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (ortak mutfak)

Diğer Dil Okulları