Kings İngiltere ve Amerika’da öğrenciler dil eğitimi imkanı sunan uluslararası kalitede bir dil okuludur. Okulun Amerika ve İngiltere’de toplam 10 merkezi bulunmaktadır.

İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getirmek ve öğrencilerin en iyi ve doğru şekilde İngilizce öğrenmesini sağlamak için öğrencilere kurs süresince en az iki öğretmenle eğitim verilmektedir.

Aynı zamanda öğrenme garantisi veren Kings Education; 12 hafta üzerinde dil okuluna kayıt yaptıran ve düzenli derslerine devam eden öğrencilere belirlenen hedefe ulaşacağının garantisini vermektedir.

KINGS BOURNEMOUTH

KINGS BOURNEMOUTH

Bournemouth, kumsalı sahili ve rahat yaşamı ile ünlü bir şehirdir. İngiltere’nin en önemli öğrenci lokasyonlarından biri olan Bournemouth İngiltere’nin en popüler merkezlerinden biridir.

Kings Bournemouth şehir merkezi ve sahilden yalnızca 5-10 dakika yürüme mesafesi uzaklığındadır.

İki etkileyici binası ile şehrin nezih yerleşim bölgesinde yer alır ve etrafı ferahlatıcı yemyeşil bahçelerle çevrilidir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce + İşletme ve Finans Dersleri, Üniversite Hazırlık Kursları, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

 • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
 • Studio residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, özel banyo opsiyonu, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği opsiyonu)

KINGS LONDRA

KINGS LONDRA

Modern yapılar ile tarihi yapıların bira arada olduğu tempolu hayatıyla Londra öğrencilerin ve turistlerin popüler merkezlerinden biridir.

Kings Londra, Londra’nın güvenli, yemyeşil ve seçkin bölgesi Beckenham’da yer almaktadır. Şehir merkezine 20 dakika trenle mesafede olan merkez öğrencilere şehrin gürültüsü ve kalabalıklığından uzak bir noktada eğitim alırken şehre kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce + İşletme ve Finans Dersleri, İngilizce + Hukuk Dersleri, İngilizce + Sanat ve Tasarım Dersleri, Üniversite Hazırlık Kursları, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

 • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon, paylaşımlı ya da özel banyo opsiyonu)
 • Student house konaklama (tek kişilik oda, self catreing)
 • Student apartments konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu, özel ya dapaylaşımlı banyo ve balkon opsiyonu ile)

KINGS OXFORD

KINGS OXFORD

Oxford tarihi binaları, tarihi binaları ve Oxford Üniversitesinin kampüsleri ile İngiltere’nin en çekici şehirlerinden biridir.

Kings Education Oxford şehrinde iki merkezde eğitim vermektedir. Merkezlerden biri St. Josephs merkezinde akademik programlar, St. Michaels merkezinde de diğer programlar sunulmaktadır.

St Michaels merkezi şehirin merkezinde yer almaktadır. St. Josephs merkezi şehir merkezinden otobüsle 20 dakika uzaklıkta yer alan sevimli ve sakin bir yerleşim bölgesindedir. Alışveriş merkezleri, barlar, restoranlar, kütüphane, spor merkezi ve yüzme havuzuna hemen yakınında yer almaktadır.

Kings Oxford aynı zamanda IELTS ve Cambridge Sınavlarının sınav merkezidir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce + Sanat ve Tasarım Dersleri, Üniversite Hazırlık Kursları, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

 • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
 • Student residence konaklama (tek kişilik oda özel banyo opsiyonu)
 • Student house konaklama (tek kişilik oda)
 • Summer residence konaklama (tek kişilik oda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)

KINGS BRIGHTON

İngiltere’nin eşsiz güzellikte olan şehirlerinden biri olan Brighton sahili, üniversiteleri ve öğrenci kenti olmasıyla popülerlik kazanmıştır. Şehir aynı zamanda sanat medya alanlarında da hızla gelişmektedir.

KINGS BRIGHTONBrighton merkezi Kings Education’ın en yeni merkezlerinden biri olup 2017 Nisan ayında eğitime başlamıştır.

Okul yenilenmiş bir binada son teknoloji eğitim materyalleri ile öğrenciler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce + İşletme ve Dijital Medya Dersleri, Üniversite Hazırlık Kursları, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

 • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
 • Student residence konaklama (tek kişilik oda özel banyo opsiyonu,sabah kahvaltısı ya da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği opsiyonu)
 • Summer residence konaklama (tek kişilik oda özel banyo opsiyonu,sabah kahvaltısı ya da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği opsiyonu)