Eurocentres okulları 1948 yılından bu yana yüksek kalitede dil eğitimi sunma amacı ile öğrencilere dil eğitimi merkezlerinde hizmet vermektedir.

Eurocentres okulları en fazla dilde eğitim veren okulların başında gelmektedir. İngilizceden Japoncaya, Fransızcadan Rusçaya toplan 7 dilde 17 farklı ülkede 39 şehirde eğitim vermektedir.

EUROCENTRES DUBLIN

Alpha College of English üyesi Eurocentres, O’Connel Caddesi’nden bir blok ötede, şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Okul 18 adet sınıfa ayrıca rehber eşliğinde yalnız çalışmak için öğrenme merkezine, dinleme merkezine ve ücretsiz internet erişimli bilgisayar odasına sahiptir. Ana binada kablosuz internet bağlantısı vardır.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Tam Zamanlı IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, İngilizce Dönem, İngilizce Yıl, Birebir Dersler

EUROCENTRES GALWAY

Eurocentres Galway başkent Dublin’in kalabalıklığından uzakta İrlanda’yı ve İrlanda ruhunu hissetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir şehir olan Galway’de Mills Galway Language Centre’de hizmet vermektedir.

Küçük bir aile işletmesi olan Galway okulu’nda yaklaşık 30 yıldır İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kurslar sunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Tam Zamanlı IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık