ELS Education dil okulları, 1961’den beri 143 ülkeden 1,2 milyon öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

ELS EDUCATION – PHILADELPHIA / SAINT JOSEPH’S UNIVERSITY

ELS Education – Philadelphia | Saint Joseph’s University

ELS Philadelphia; Philadelphia şehir merkezinin yakınında, Saint Joseph’s Üniversitesinin baş döndüren, banliyö kampüsünde yer alır. Philadelphia ülkenin beşinci en büyük şehri olup her sene yaklaşık 40 milyon ziyaretçi çeker. Şehrin kapsamlı toplu taşıma sistemini kullanarak Philadelphia’nın kültürünü, simgesel manzaralarını, profesyonel sporları, alışveriş merkezlerini ve eğlence mekanlarını keşfedebilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Üniversiteye Hazırlık Programı, American Explorer, Yöneticiler için İngilizce,

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik oda, özel banyo, yemeksiz) – on campus

ELS EDUCATION – PHILADELPHIA / WEST CHESTER UNIVERSITY

ELS Education – Philadelphia – West Chester | West Chester University

ELS Philadelphia – West Chester; West Chester, Pennsylvania’da, Philadelphia’nın batısına yakın bir sürüş mesafesindeki West Chester Üniversitesi kampüsünde yer alıyor. West Chester ilginç, konuksever bir üniversite şehri topluluğudur. Yerel mağazaları, restoranları ve müzik mekanlarını ziyaret edebilir ya da Philadelphia, New York City veya Washington, D.C.’ye seyahat edebilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar:  Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, American Explorer

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik oda, özel banyo, yemeksiz) – on campus