1.EUROPEAN SCHOOL Of ENGLISH (ESE):

EUROPEAN SCHOOL Of ENGLISH (ESE) MALTA

ESE, Malta Eğitim Bakanlığınca onaylanmış bir eğitim kuruluşudur. ESE okulu Paceville’dedir. Konum olarak gece hayatının en parlak ve eğlenceli olduğu yerlere çok yakındır. Aynı zamanda o bölgenin gürültü ve kargaşasından yeterince uzak mesafede yer alır. Kafeteryalar, restoranlar, kumsallar, sinemalar, bankalar ve alışveriş merkezleri kısacık bir yürüyüş mesafesindedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Mini Grup Dersleri, 50+ Yaş İngilizce, Bire Bir Dersler, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Dalış Kursları ve Yelken Kursları, Uzun Dönem, Akademik Sene Kursları,

ESE hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

ESE dil okulunun fiyatları için tıklayınız. 

 

2. AM LANGUAGE STUDIO:

AM LANGUAGE STUDIO – MALTA

Okul, 1987 yılında kurulmuştur. 1989 yılında FELTOM üyesi olmuştur ve ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslıdır.

Okul, Sliema’nın merkezinde bulunur ve sahil kenarına 5 dk yürüme mesafesindedir. Sliema turizm merkezi olarak bilinen bir şehirdir. Etrafta bir çok lüks otel, tatil merkezi ve restoran- cafe bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini Grup Dersleri, Birebir Dersler, Kombinasyon Kursları, TOEFL Hazırlık, TOLES Hazırlık, WEST Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Sertifikası, Genel İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Pratik İş İngilizcesi, İngilizce Öğretmenlik Kursları

AM Language Studio hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

AM Language Studio fiyatları için tıklayınız. 

 

3. EC ENGLISH SCHOOLS:

EC ENGLISH SCHOOLS MALTA

EC English yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile dil okulu düşünen öğrencilerin en çok tercih ettiği okulların başında yer almaktadır. EC English birden fazla ülkede aynı kalite ve standartlarda verdiği eğitimin yanı sıra binlerce öğrenciye Orange Carpet (Turuncu Halı) deneyimini sunar.

EC Malta St Julian’s’da, küçük bir koy etrafında yerleşik büyüleyici bir turizm merkezinde bulunmaktadır. Okul 30 yaş ve üzeri öğrencilere de 30+ programı sunmaktadır. EC Malta’nın en eski okullarından biri olup, 1991’den bu yana hizmet vermektedir. EC Malta uluslararası ISO 9001 kalite akreditasyonu bulunan birkaç İngilizce dil okulundan biridir. Restoranlar, barlar, sinemalar, sahil ve mağazalara sadece birkaç adım uzaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini Grup Dersleri, Bire bir İngilizce, Akademik Dönem- Akademik Yıl, Yoğun Akademik Dönem-Akademik Yıl, Club50+ Dersleri, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Yüksek Skor IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, Yüksek Skor TOEFL Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Şehirde İngilizce, İngilizce ve Dalış, Fusion Eğitimleri, +30 programı.

EC English School hakkında daha fazla bilgi almak içitıklayınız.

EC English School fiyatları için tıklayınız. 

 

4. CLUBCLASS MALTA:

CLUBCLASS MALTA

Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslıdır. Clubclass, FELTOM’un akredite bir üyesi ve ALTO ve WYSE Seyahat Konfederasyonu’nun tam üyesidir. Lisanslı ve akredite edilmiş bir okuldur.

Okul merkezi, St. George’s Körfezi, Paceville ve St. Julian’s kumlu plajlarına yürüme mesafesinde merkezi bir konuma sahiptir.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi,  Cambridge Sınavlarına Hazırlık, TOEFL Hazırlık, IELTS Hazırlık, Akademik Dönem, Akademik Yıl, İki Merkezli Eğitim, Profesyonel İşletme İngilizcesi, Birebir Dersler 

Club Class hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Club Class fiyatları için tıklayınız. 

 

5.LAL SCHOOLS:

LAL SCHOOLS MALTA

 

LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır. Amacınız ister İngilizce öğrenebileceğiniz eğlenceli bir tatil geçirmek isterse ciddi bir eğitim almak olsun, LAL’de aradığınız doğru kurs ve yer kombinasyonunu bulabilirsiniz.

Maltada’da iki farklı lokasyonda bulunur. Sliema ve Gozo.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Premium İngilizce, Yoğun Premium İngilizce, İş İngilizcesi, Özel Haftasonu İş İngilizcesi, Konuşma Becerileri, Telafuz Becerileri, Premium İngilizce + Aktivite, Teacher Training Programları, IELTS Hazırlık Programları, TOEIC Hazırlık Programları, Cambridge

 

LAL Schools hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

LAL Schools fiyatları için tıklayınız. 

 

6.LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL):

 

LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL) MALTA

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir.

LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Birebir İngilizce, TEFL Sertifika Kursu, İngilizce+ Fitness, İngilizce+Dalış, İngilizce+ Dans, Akşam Kursları

LSI hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

LSI fiyatları için tıklayınız. 

 

7.CHAMBER COLLEGE MALTA:

CHAMBER COLLEGE MALTA

Okul Malta Üniversitesinin karşısında Gzira şehrinde yer almaktadır. Gzira, lüks otellerin ve birçok restoranın bulunduğu Sliema şehrine de 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Birebir Dersler

Chamber College hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Chamber College fiyatları için tıklayınız. 

 

8.EUROCENTRES:

EUROCENTRES MALTA

Eurocentres okulları 1948 yılından bu yana yüksek kalitede dil eğitimi sunma amacı ile öğrencilere dil eğitimi merkezlerinde hizmet vermektedir.

Eurocentres okulları en fazla dilde eğitim veren okulların başında gelmektedir. İngilizceden Japoncaya, Fransızcadan Rusçaya toplan 7 dilde 17 farklı ülkede 39 şehirde eğitim vermektedir.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Tam Zamanlı IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce Dönem, İngilizce Yıl, Birebir Dersler

Eurocenters hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Eurocenters fiyatları için tıklayınız. 

 

9.MAGISTER ACADEMY:

MAGISTER ACADEMY MALTA

Malta’da bulunan Magister Academy ise Malta’nın masmavi denizine yalnızca 5 dk.lık yürüme mesafesinde yer alan ve 25.yılını dolduran köklü bir dil okuludur. Magister Academy aynı zamanda Malta’nın ilk kurulan dil okulları arasında yer alır. Okul, Malta’nın merkezinde bulunur.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Two to One, Skype üzerinden İngilizce, Genel İngilizce IELTS

Magister Academy hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

Malta’daki dil okullarıyla ilgili daha fazla bilgi ve fiyatlar için bizimle iletişime geçmek isterseniz tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir