1.KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH:

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH-İNGİLTERE

Kaplan International English, dünya üzerinde 8 ülkede 40’ın üzerinde dil okuluyla hizmet veren global bir İngilizce okuludur. Kaplan’ın merkezlerinde aynı teknoloji düzeyi ve Kaplan eğitim materyalleri kullanılmaktadır. K+ Eğitim sistemi ile öğrencilere okul içerisinde ve okul sonrasında İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getiren yöntemlerle eğitim veren Kaplan International kaliteli eğitimi ve yüksek öğrenci memnuniyeti olan bir okuldur. İngiltere’de birden çok lokasyonda bulunur. Bunlar; Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburg, Liverpool, Londra Covent Garden, Londra Leicester Square, Manchester, Oxford ve Torquay’dir.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Genel İş İngilizcesi,Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Özel Amaçlar için İngilizce IELTS Hazırlık, Yoğun IELTS Hazırlık, Genel Akademik Yıl, Yoğun Akademik Yıl, Genel Akademik Dönem, Yoğun Akademik Dönem, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

2.EMBASSY ENGLISH:

EMBASSY ENGLISH – İNGİLTERE

Embassy English dünya üzerinde İngilizce eğitim verilen 5 ülkede yer alan toplam 16 merkezi ile İngilizce dil eğitiminde en popüler okullardan biridir. Teknolojik olarak tam donanımlı merkezlerde güçlü eğitim kadrosu ile eğitim veren Embassy English, eğitimlerinin verimliliğini arttırmak ve öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için Embassy Dashboard online sistemini geliştirmiştir.

Öğrenciler için hazırlamış olduğu “Student Promises” ile garantili eğitim sunan Embassy English, öğrencilere hedef odaklı eğitim vermekte ve düzenli derslerine devam eden öğrencilerin başarıya ulaşacaklarını garantilemektedir. Embassy okulunun İngiltere’de birden fazla lokasyonda okulu vardır. Bunlar; Brighton, Cambridge, Hastings, Londra ve Oxford’tur.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce(Genel İngilizce + Seçmeli Dersler), IELTS Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Genel Akademik Dönem, Seçmeli Dersler(İletişim Becerileri, IELTS Hazırlık), Bire bir Dersler

EMBASSY ENGLISH hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

EMBASSY ENGLISH okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

3. EC ENGLISH SCHOOLS:

EC ENGLISH SCHOOLS-LONDRA

EC English yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile dil okulu düşünen öğrencilerin en çok tercih ettiği okulların başında yer almaktadır. EC English birden fazla ülkede aynı kalite ve standartlarda verdiği eğitimin yanı sıra binlerce öğrenciye Orange Carpet (Turuncu Halı) deneyimini sunar.

EC okulunun İngitere’de birden fazla lokasyonda okulu vardır. Bunlar; Londra, Londra 30+, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol ve Manchester’dır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Bire bir İngilizce, Akademik Dönem – Akademik Yıl,  İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Yüksek Skor IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavı Hazırlık, Şehirde İngilizce, Fusion Eğitimleri,+30 programı.

EC ENGLISH SCHOOLS hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

EC ENGLISH SCHOOLS okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

4.INTERNATIONAL HOUSE:

INTERNATIONAL HOUSE- İNGİLTERE

International House 1953 yılında ilk okulunu Cordoba İspanya’da açmıştır. İngilizce öğretmen eğitimi olan CELTA kursunu ilk olarak sunan okul International House şu anda 160’ın üzerinde okulu ile 50 ülkede hizmet vermektedir.

IH London 1959 yılında Endell Street’de kurulmuş, bugün ise Covent Garden’a yakın bir konumda bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Günlük Konuşma İngilizcesi, Eğitim İngilizcesi, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Teacher Training Kursları

INTERNATIONAL HOUSE hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

INTERNATIONAL HOUSE okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

5.EUROCENTERS:

EUROCENTERS-LONDRA

Eurocentres okulları 1948 yılından bu yana yüksek kalitede dil eğitimi sunma amacı ile öğrencilere dil eğitimi merkezlerinde hizmet vermektedir.

Eurocentres okulları en fazla dilde eğitim veren okulların başında gelmektedir. İngilizceden Japoncaya, Fransızcadan Rusçaya toplan 7 dilde 17 farklı ülkede 39 şehirde eğitim vermektedir. İngiltere’de 5 faarklı lokasyonda okulları vardır. Bunlar; Bournemouth, Brighton, Cambridge, Greenwich Eltham  ve Londra Merkez’dir.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Kolay İngilizce, IELTS Hazırlık, Tam Zamanlı IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, İngilizce Dönem, İngilizce Yıl, Birebir Dersler

EUORUCENTERS hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

EUROCENTERS okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

6.KINGS EDUCATION:

KINGS EDUCATION-İNGİLTERE

Kings İngiltere ve Amerika’da öğrenciler dil eğitimi imkanı sunan uluslararası kalitede bir dil okuludur. Okulun Amerika ve İngiltere’de toplam 10 merkezi bulunmaktadır. İngiltere’de 4 farklı lokasyonda okulu bulunur. Bunlar; Bourmouth, Londra, Oxford ve Brighton’dır. İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getirmek ve öğrencilerin en iyi ve doğru şekilde İngilizce öğrenmesini sağlamak için öğrencilere kurs süresince en az iki öğretmenle eğitim verilmektedir.

Aynı zamanda öğrenme garantisi veren Kings Education; 12 hafta üzerinde dil okuluna kayıt yaptıran ve düzenli derslerine devam eden öğrencilere belirlenen hedefe ulaşacağının garantisini vermektedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce + Sanat ve Tasarım Dersleri, Üniversite Hazırlık Kursları, Bire bir İngilizce

KINGS EDUCATION hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

KINGS EDUCATION okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

7. STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL:

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL-İNGİLTERE

Stafford House “Hello Future” sloganı ile öğrencilere İngiltere, Amerika ve Kanada’da toplam 10 merkezde dil eğitimi ve özel amaçlara yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır. Okulları öğrencilerin ihtiyaçlarına göre donanımlara sahip ve dizaynedilmiştir. Okulların tamamında son teknoloji bilgisayar ve interaktif tahtalar, aydınlık sınıflar, öğrencilerin kullanımına uygun çalışma alanları, yüksek hızda internet, öğrenci salonları ve kafeler ve kütüphaneler bulunmaktadır. Stafford House’un İngiltere’de birden çok lokasyonda okulu bulunur. Bunlar; Cambridge, Canterbury, Brighton ve Londra’dır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Yoğun ILETS Hazırlık, Süper Yoğun IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

8.LAL SCHOOLS:

LAL SCHOOLS- TORBAY

LAL kısaltmasının açılımı ‘Language And Leisure’, yani Dil ve Boş Zaman’dır. Bu ad, öğrencilerin yeni dil becerileri kazanırken aynı zamanda sınıfın dışına çıkıp eğlenmeleri gerektiğine olan inancımızı vurgulamaktadır. LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır. Amacınız ister İngilizce öğrenebileceğiniz eğlenceli bir tatil geçirmek isterse ciddi bir eğitim almak olsun, LAL’de aradığınız doğru kurs ve yer kombinasyonunu bulabilirsiniz. LAL okulunun İngiltere’de üç farklı lokasyonda okulu vardır. Bunlar; Cambridge, Londra ve Torbay’dir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Öğleden Sonra Sınıfları, +30 Yaş Programları, IELTS Hazırlık Programları, TOEIC Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce, İşletme ve Finans İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, İngiliz Kültürü

LAL SCHOOLS hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

LAL SCHOOLS okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

9.LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL):

LSI-CAMBRIDGE

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir.

LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır. İngiltere’de ise 4 farklı lokasyonda okulu bulunur. Bunlar; Londra Merkez, Londra Hampstead, Cambridge ve Brighton’dır.

Okulda Sunulan Programlar: Öğleden sonra 10 ders, Genel İngilizce 20 ders, Yoğun İngilizce 24 ders, Yoğun İngilizce 30 ders, Birebir dersler, 9 Günlük Kompakt Kurs, Akademik İngilizce, Mini Grup, TOEFL Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, TOEIC Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, 40+ İngilizce Dersleri, Sanat-Tarih ve Kültür Turları

LSI hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

LSI okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

10.OXFORD INTERNATIONAL:

OXFORD INTERNATIONAL-İNGİLTERE

İngiltere, Amerika ve Kanada’da yetişkinler ve gençler için İngilizce programları sunan Oxford International İngiltere’de 3 şehirde, Kanada ve Amerika’da partner okulu Eurocentres kampüsünde eğitim olanakları sunmaktadır. İngiltere’de de 3 farklı lokasyonda okulu bulunur. Bunlar; Londra-Greenwich, Oxford ve Brighton’dır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Öğleden Sonra Programları, Tüm Gün Yoğun program, IELTS Hazırlık Programları, İş İngilizcesi, Bire bir İngilizce, Yoğun Pratik Eğitimi, İngilizce+Uzmanlaşma, Cambridge

OXFORD INTERNATIONAL hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

OXFORD INTERNATIONAL okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

11.ST.GILES INTERNATIONAL:

ST.GILES-İNGİLTERE

Her yıl 100 farklı ülkeden 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ve öğretmen eğitimi için tercih edilen St. Giles okulu 3 farklı ülkede 7 okul ile 16 yaş ve üzeri öğrencilere , 12 yaz okulu merkezi ile de genç öğrencilere hizmet vermektedir. 1955’de kurunlan St.Giles 60 yılın üzerindeki tecrübesiyle her yaş grubuna ve ihtiyaca yönelik üstün kalitede eğitim vermektedir. St.Giles okulları İngiltere’de 5 farklı lokasyonda eğitim verir. Bunlar; Londra Merkez, Londra Highgate, Brighton, Eastbourne ve Cambridge’dir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Uluslararası Akademik Dönem, IELTS Hazırlık Programı, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Üniversite Eğitimi için İngilizce, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, INTO Üniversite Yerleştirme Programı, Öğretmenler için İngilizce, Küçük Yaştaki Öğrenciler için Uluslararası Dönem

ST.GILES hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

ST.GILES okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

12.WESTBOURNE ACADEMY:

WESTBOURNE ACADEMY-İNGİLTERE

Bournemouth kumsalı ile ünlü klasik bir İngiliz sahil şehridir. Şehir öğrenci yoğunluğu yüksek, çeşitli sosyal aktiviteler ve canlı gece ve gündüz hayatını öğrencilere sunmaktadır. Westbourne Academy İngiltere’de 2 farklı lokasyonda eğitim sunar. Bunlar; Bournemouth ve Londra’dır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Ekstra Yoğun İngilizce, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir Dersler, Yaz Kursları

WESTBOURNE ACADEMY hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

WESTBOURNE ACADEMY okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

13.CLUBCLASS RESIDENCIAL LANGUAGE SCHOOL:

CLUBCLASS RESIDENCIAL LANGUAGE SCHOOL-İNGİLTERE

Clubclass London, şık Bloomsbury’nin kalbinde, Theobald’s Road’daki modern bir binanın zemin katında yer almaktadır. Holborn (5 dakika), Chancery Lane (8 dakika) ve Russell Square (10 dakika) metro istasyonları, okula yürüme mesafesindedir. Piccadilly ve Central hattı yeraltı servislerinin yanı sıra okulun önünden geçen çok sık otobüsler, Central London’ın geri kalanına kolayca erişilebilir durumdadır. Theobald’s Road’da, Clubclass London’da okuyan öğrenciler birçok kafe, restoran, mağaza, kütüphane ve sağlık ve spor kulübüne erişebilirler.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, TOEFL Hazırlık, IELTS Hazırlık, Akademik Dönem, Akademik Yıl, İki Merkezli Eğitim, Birebir Dersler

CLUBCLASS hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

CLUBCLASS okulunun kampanyalı fiyatları için tıklayınız. 

 

14.OXFORD HOUSE COLLEGE:

OXFORD HOUSE COLLEGE-İNGİLTERE

1974’te kurulan OHC okulları 3 farklı kıtada ve 5 farklı ülkede eğitim vermektedir. İngiltere merkezli olan Oxford House College günümüzde dünyanın en geniş kapsamlı, akrediteli İngilizce dil kursları ve programlarından biridir. İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve Avustralya’da olan okullarda hem İngilizce öğrenecek hem de seçtiğiniz şehir veya kasabada orayı keşfetmenin ve öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız.

 

Okulda Sunulan Programlar:Genel İngilizce, Genel İngilizce Plus, Yoğun İngilizce, Konuşma ve Telaffuz, Cambridge Sınavı Kursları, IELTS Sınavı Hazırlık, Yoğun TOEFL Sınavı Hazırlık, İş için İngilizce, Akademik Amaçlar için İngilizce, Bire-bir kurs, CELTA, DELTA programları

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir