AMERİKA’DAKİ EN İYİ 8 DİL OKULU;

1.KINGS EDUCATION:

KINGS EDUCATION-AMERİKA

Kings Education, Frederick King tarafından 1957’de kurulmuştur.  İngiltere ve Amerika’da eğitim veren Kings Education okullarında, üniversite ve liseler için Pathway programları ve İngilizce dil kursları sunulmaktadır.  Bu programlar, Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL IBT Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Üniversite Hazırlık Programları, Bire bir İngilizce şeklindedir.

Kings Education okullarının Amerika’daki dil okullarının bulunduğu şehirler ise; New York, New Jersey, Los Angelles (Hollywood&Marymount), Universıty of Wisconsin-Fox Valley’dir.

Kings Education hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kings Education fiyatları için tıklayınız. 

 

2.KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH:

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH AMERİKA

80 yıldır eğitim hayatında olan Kaplan International English, dünya üzerinde 8 ülkede 40’ın üzerinde dil okuluyla hizmet veren global bir İngilizce okuludur. Kaplan International English K+ sistemleriyle diğer okullardan farklılaşmaktadır. Amerika’da, Boston-Fenway, Boston-Harvard Square, Berkeley, Chicago, Huntington Beach-Golden West College, Los Angeles-Westwood, Los Angeles-Whittier College, Miami,  New York- Empire State, New York-Soho, Philadelphia, Portland, San Diego; san Francisco, Santa Barbara, Seattle- Downtown,Seattle-Highline College Ve Washington D.C’de bulunur.

Okulda Sunulan Programlar ise; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık ve Akademik İngilizce, Yoğun TOEFL Hazırlık ve Akademik İngilizce, GMAT Hazırlık, GRE Hazırlık, Genel Akademik Yıl, Yoğun Akademik Yıl, Genel Akademik Dönem, Yoğun Akademik Dönem, Uluslararası Öğrenciler için GMAT, Uluslararası Öğrenciler için GRE, Bire bir İngilizce’dir.

Kaplan International English hakkında daha fazla bilgi almak için  tıklayınız.

Kaplan International English fiyatları için tıklayınız. 

 

3. EC ENGLISH SCHOOLS:

EC ENGLISH SCHOOLS AMERİKA

EC English yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile dil okulu düşünen öğrencilerin en çok tercih ettiği okulların başında yer almaktadır. EC English birden fazla ülkede aynı kalite ve standartlarda verdiği eğitimin yanı sıra binlerce öğrenciyeOrange Carpet (Turuncu Halı) deneyimini sunar. Amerika’da Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Washington DC, Miami, Fredonia Campus, Silicon Valley Campus’te okulları bulunur. Ayrıca New York’ta  30+ eğitimi de verilmektedir.

Okullarda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Bire bir İngilizce, Akademik Dönem – Akademik Yıl, Yoğun Akademik Dönem – Akademik Yıl,  İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık, Yüksek Skor TOEFL Hazırlık, Üniversite Hazırlık Programları, Şehirde İngilizce, California Dreamin’ Programı, Fusion Eğitimleri, 30+Master Sınıf Dersleri, UCSC Sertifika Programları 

EC English Schools hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

EC English Schools fiyatları için tıklayınız. 

 

4.EMBASSY ENGLISH:

EMBASSY ENGLISH AMERİKA

Embassy English’in toplam 5 ülkede 16 merkezi bulunmaktadır.İngilizce dil eğitiminde en popüler okullardan biridir. Embassy English, eğitimlerinin verimliliğini arttırmak ve öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için Embassy Dashboard on-line sistemini geliştirmiştir. Amerika’da Boston, Cal Poly, Boston-Merrimack, New York, San Diego ve San Francisco’da okulları vardır.

Okullarda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce (Genel İngilizce + Seçmeli Dersler), TOEFL Hazırlık Programları, Genel Akademik Dönem, Seçmeli Dersler(Konuşma Becerileri, İş İngilizcesi), İngilizce ve Staj, Bire bir Dersler 

Embassy English hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Embassy English fiyatları için tıklayınız. 

 

5.STAFFORD HOUSE:

STAFFORD HOUSE AMERİKA

 

Stafford House İngiltere, Amerika ve Kanada’da toplam 10 merkezde dil eğitimi ve özel amaçlara yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır. Amerika’da San Francisco, San Diego, Chicago ve Boston’da okulları bulunmaktadır.

Okullarda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık, Yoğun TOEFL Hazırlık, Süper Yoğun TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Süper Yoğun İş İngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Üniversite Hazırlık Programları, Bire bir İngilizce, İşletme Yönetimi Sertifika Programı, Pazarlama ve Reklamcılık Sertifika Programı, Proje Yönetimi Sertifika Programı

Stafford House hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Stafford House fiyatları için  tıklayınız. 

 

 6.LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL):

LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL) AMERİKA

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir. Amerika’da San Diego, Boston, San Francisco-Berkeley ve New York’ta okulları vardır.

Okullarda Sunulan Programlar: Öğleden sonra 10 ders, Genel İngilizce 20 ders, Yoğun İngilizce 25 ders, Yoğun İngilizce 30 ders, Birebir dersler, 9 Günlük Kompakt Kurs, Akademik İngilizce, Mini Grup, TOEFL Sınav Hazırlık, SAT/GMAT Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, 40+ İngilizce Dersleri, Gezi ve Teknoloji Turları, Öğretim için İngilizce

Language Studies International hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Language Studies International fiyatları için tıklayınız. 

 

 7.ST GILES INTERNATIONAL:

ST GILES INTERNATIONAL AMERİKA

 

1955’te kurulan St.Giles okulunun 3 farklı ülkede 7 okulu ile 16 yaş ve üzeri öğrencilere , 12 yaz okulu merkezi ile de genç öğrencilere hizmet vermektedir. Amerika’da New York ve San Francisco’da okulları vardır.

Okullarda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Uluslararası Akademik Dönem, TOEFL Hazırlık Programı, TOIEC Hazırlık Programı, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Akademik Amaçlar için İngilizce, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, INTO Üniversite Yerleştirme Programı, Hızlandırılmış Üniversite Yerleştirme Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Genel İngilizce + Sanat ve Tasarım, Genel İngilizce + Turizm, Öğretmenler için İngilizce, Platinum İngilizce Kursları, Teacher Training Kurları

St.Giles International hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

St.Giles International fiyatları için tıklayınız. 

 

8.OXFORD INTERNATIONAL- EURO CENTRES:

 

OXFORD INTERNATIONAL- EURO CENTRES AMERİKA

Oxford International Amerika’da partner okulu olan Eurocentres kampüsünde eğitim vermektedir. California-San Diego’da yer alan okulda sunulan programlar ise; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Seçmeli Dersler, Birebir Dersler, IELTS Hazırlık Kursları, TOEFL Hazırlık Kursları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık şeklindedir.

Oxford International hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Oxford International fiyatları için tıklayınız. 

 

Amerika’daki dil okullarıyla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir