ALMANYA DİL OKULLARI

GLS dil okulu, 1983 yılında Barbara Jaeschke tarafından kurulmuştur. Okul, 16.000 m² lik bir kampüs içinde bulunur. Bu kampüsün içinde 2 adet otel, yüzme havuzu ve alman yemeklerinin hazırlandığı bir restoran da vardır. Okul 60 adet aydınlık sınıfa sahiptir ve burada öğrencilere deneyimli kadrosu ile mükemmel bir dil eğitimi sunmaktadır.

GLS – BERLIN

Almanya’daki tek merkezi olan GLS- German Language Schools okulu, Berlin şehrinde Almanca öğrenirken, kampus hayatı yaşamanızı da sağlar. Okulun bulunduğu 16.000 m²’lik kampüste 60 adet sınıf, kafeterya, restoran, 50 apart, hotel ve tarihi bir yüzme havuzu vardır. Avrupa’nın çoğu yerinde görmeye alışkın olduğumuz park benzeri bu kampüs, Berlin’in merkezinde bulunur. GLS, Almanya’da 5 kez en iyi Alman dil okulu olarak seçilmiştir.Okulda Sunulan Programlar:

Standart Kurs- 20 ders, Yoğun Kurs–30 ders, Yarı Yğun Kurs-25 ders, Mini gruplar için hızlandırılmış yoğun kurs-30 ders, Crash-30 ders, Avukatlar, hukuk öğrencileri ve hukukçular için Almanca kursu, Almanca öğretmenleri için kurs, Eğitim kurumlarındaki profesyoneller için kurs, Gazeteciler için kurslar, doktorlar, hemşireler ve hastane personeli için tıbbi kurslar, Birebir kurs (Skype üzerinden), TestDaf ve Goethe sertifikaları için kurs