KANADA DİL OKULLARI

Embassy English dünya üzerinde İngilizce eğitim verilen 5 ülkede yer alan toplam 16 merkezi ile İngilizce dil eğitiminde en popüler okullardan biridir. Teknolojik olarak tam donanımlı merkezlerde güçlü eğitim kadrosu ile eğitim veren Embassy English, eğitimlerinin verimliliğini arttırmak ve öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için Embassy Dashboard on-ine sistemini geliştirmiştir.

Öğrenciler için hazırlamış olduğu “Student Promises” ile garantili eğitim sunan Embassy English, öğrencilere hedef odaklı eğitim vermekte ve düzenli derslerine devam eden öğrencilerin başarıya ulaşacaklarını garantilemektedir.

EMBASSY ENGLISH TORONTO

Samimi ve kozmopolit bir şehir olan Toronto dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biridir. Modern yapısı ve aktif sosyal hayatı ile öğrenciler Toronto’da İngilizce eğitim alırken pek çok aktiviteye katılabilirler.

Embassy English, Toronto’nun en canlı alışveriş bölgesi olan Bloor Street’te yer almaktadır. Okula yürüme mesafesinde bir çok cafe, restoran ve dükkan bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce(Genel İngilizce + Seçmeli Dersler), İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Programları, Genel Akademik Dönem, Seçmeli Dersler(İletişim Becerileri, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık), Bire bir Dersler

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil ya da üç öğün yemek dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (paylaşımlı banyo, yemek dahil değil)