Her yıl 100 farklı ülkeden 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ve öğretmen eğitimi için tercih edilen St. Giles okulu 3 farklı ülkede 7 okul ile 16 yaş ve üzeri öğrencilere , 12 yaz okulu merkezi ile de genç öğrencilere hizmet vermektedir. 1955’de kurunlan St.Giles 60 yılın üzerindeki tecrübesiyle her yaş grubuna ve ihtiyaca yönelik üstün kalitede eğitim vermektedir.

ST GILES VANCOUVER

Kanada’nın popüler şehirlerinden biri olan Vancouver dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir şehirdir. St Giles’ın Kanada’da yer alan tek okulu St Giles Vancouver merkezi; alışveriş ve eğlence alanlarına yürüme mesafesindedir. Okul aynı zamanda muhteşem limana birkaç dakikalık uzaklıkta, popüler bir iş merkezi alanındadır. Vancouver’ın kalbinde; dünyanın en güzel ve canlı şehirlerinden birinde, güvenli ve rahat bir atmosferde St Giles kalitesinde eğitim vermektedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Uluslararası Akademik Dönem, IELTS Hazırlık Programı, TOEFL Hazırlık Programı, TOIEC Hazırlık Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Platinum İngilizce Kursları, Üniversite Hazırlık için İngilizce, Teacher Training Kurları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, yalnızca sabah kahvaltısı ya da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği opsiyonu)
  • Residence konaklama (tek kişilik oda, paylaşımlı ya da özel banyo opsiyonu)
  • Hotel Konaklama (tek kişilik oda, sabah kahvaltısı ve internet hizmeti ile)