Okul 40’den fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayarak benzersiz  uluslararası bir ortam yaratır. Öğrenciler sınıfta sınıf arkadaşlarıyla görüşür ve iletişim kurarken, farklı kültürlere, aksanlara ve iletişim tarzlarına adapte olmayı öğrenirler.

TLG – Toronto

The Language Gallery – Toronto

Yonge ve College’ın kesiştiği noktada yer alan The Language Gallery dil okulunda göreceğiniz İngilizce dersleri sizi Kanada’nın en hareketli şehrinde, Toronto’da sunulmaktadır. Toronto’daki, The Language Gallery dil okulu College metro istasyonundan, tramvaylardan ve otobüslerden sadece bir dakika uzaklıktadır.

Toronto’da bulunan The Language Gallery dil okulu, Dundas Meydanı, Eaton Centre ve Kensington Market gibi Toronto’nun görülmeye değer yerlerine ve hatta Toronto’nun her yerine yürüme mesafesindedir. CN Kulesi ve Harbourfront ise kısa bir yürüme mesafesindedir. Yakındaki çeşitli kafe, mağaza ve restoranlar arkadaşlarınızla sosyalleşmenize, rahatlamanıza ve Toronto’daki zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize olanak sağlar.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, IELTS-TOEFL Hazırlık Programı, İş İngilizcesi, Birebir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu)

TLG – Vancouver

The language Gallery – Vancouver

The Language Gallery, Vancouver şubesi daha yeni açılan bir şubedir. TLG dil okullarının deneyimli kadrosu öğrencilere Vancouver’da da dil eğitimi verebilecek olmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutlular.

TLG dil okulunun deneyimli ekibi, Kuzey Amerika’nın en büyük metropol şehirlerinden biri olan Vancouver’da eğitim görmekten pişman olmayacağını garanti etmektedir. Farklı nüfusa ve gelişen bir ekonomiye sahip olan Vancouver, öğrenciler için harika bir ortam sunar. Bunun yanı sıra yurtdışında bir gelecek planlayan öğrencilere de istihdam ve mesleki gelişim için birçok fırsat sunar.

Kentin muhteşem ortamlarını keşfetmeye gelince, seçim yapmakta zorlanacağınız dağ, okyanus, göl, nehir ve kumsallarla çevrilidir. Açık hava etkinlikleri için dünya çapında bir destinasyon olmasının yanı sıra, şehir aynı zamanda gelişen bir kültür ve sanat dünyasına da sahiptir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, IELTS-TOEFL Hazırlık Programı, İş İngilizcesi, Birebir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)

Diğer Dil Okulları