Programın adı: Teacher Training Courses- Teachers of English Course (TEC)

Programın sunulduğu merkez: Brighton, Eastbourne, London Central

Program başlangıç tarihi: Belirli başlangıç tarihleri vardır.

Programın süresi: 2 Hafta

Programa minimum İngilizce katılım seviyesi: Upper Intermediate (B2 Level)

Program içeriği: Haftada 26 ders eğitim sunulmaktadır.

St Giles International TEC programı, mesleki bilgilerini ve öğretme metodolojisini genişletmek veya güncellemek isteyen  anadili İngilizce olmayan öğretmen adaylarının/öğretmenlerin katıldıkları öğretmen mesleki geliştirme programıdır.

Eğitim sırasında öğretmenler, çeşitli öğretim yardımcıları ve kaynaklarını kullanmak ve değerlendirmekle birlikte öğretim metodolojisi ve tekniklerinin özel yönlerini araştırır. Kursun sonunda tüm katılımcılara katılım sertifikası ve St Giles İngilizce Kursu Sertifikası Sertifikası verilmektedir.

Program Kapsamında; İngilizce Dil gelişimi, Dil öğrenme ve öğretiminin arka planı, Öğretim için farklı metodolojiler, Sınıf yönetimi ve pratik öğretim becerileri, Ders planlama, Yardım malzemeleri ve kaynakları gibi konular ele alınır.

Programın adı: Teacher Training Courses- Cambridge CELTA Programı

Programın sunulduğu merkez: Brighton, London Central, New York (USA)

Program başlangıç tarihi: Belirli başlangıç tarihleri vardır.

Programın süresi: 4 Hafta

Programa minimum İngilizce katılım seviyesi: Advanced (C1 Level)

Cambridge CELTA, İngilizce öğretmek için uluslararası kabul görmüş bir öğretim niteliğidir. British Council ve dünya çapında çok sayıda işveren ve hükümet tarafından tanınmaktadır.

CELTA kursu, öğretime yapılandırılmış ve pratik bir giriş dersidir: öğretmenlik kariyerine başlamak için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel bilgi, pratik beceriler ve güven ile sizi donatır.

CELTA programını; Etkili öğretimin ilkelerini, insanların nasıl öğrendiğini ve öğretmenin ve öğrenenin rolünü anlamanızı sağlar.

CELTA belgesi, Yeni bilgi ve becerilerinizi gerçek yaşam öğretimi bağlamında uygulamaya koyacağınızı kanıtıdır.

Kursu başarıyla tamamladıktan hemen sonra, dünyanın çeşitli ülkelerinde öğretmen olarak iş aramaya hemen başlayabilirsiniz. Buna İngiltere ve ABD de dahildir.

St Giles International, Teacher Training programları, ücretleri ve başlangıç tarihleri için Mayla Abroad iletişim formunu doldurabilirsiniz.