Programın adı: English Plus Business and Leadership

Programın sunulduğu merkez: Boston

Program başlangıç tarihi: Yıl boyu ayda bir kez başlangıç tarihi sunmaktadır.

Programın süresi: 4 hafta

Programa minimum katılım yaşı: 16

Programa minimum İngilizce katılım seviyesi: Intermediate

Program içeriği: Haftada 28 ders (21 saat) eğitim sunulmaktadır.

Program temel işletme terminolojisini tanıtmaktadır. Sunum yapma, resmi iş yazışmaları ve telaffuz gibi temel iletişim becerileri üzerinde çalışmalar yer almaktadır. Sabah derslerinde, öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirmek için Genel İngilizce dersleri verilir. Genel İngilizce programında; İletişim yetenekleri, Konuşma dili becerileri, Dinleme ve aksan, Okuma ve yorumlama, Yazma ve sunma becerileri üzerine çalışılır.

Öğleden sonraları, Gerçek dünya vaka çalışmaları, İşletmelerde girişimcilerin ve liderlerin özellikleri, Amerikadaki küçük işletme ortamları, Bir fikri işe nasıl dönüştürebilirim? Bir iş planının unsurları, Sosyal medyanın rolü gibi konular işlenir.

Programda, gerçek hayattan örnek olay incelemeleri üzerinde çalışarak İngilizce becerilerinizi pratikleme imkanı bulursunuz.

Örnek ziyaretler; Babson College, Buzz Lab at BU, Tazo Chocolates, Johnny Cupcakes, Martin Trust Center at MIT, Innovation and Design Building, Entrepreneur clubs

Kings Education, English Plus Business and Leadership programı ücretleri için Mayla Abroad iletişim formunu doldurabilirsiniz.