Programın adı: Legal English Course- Combination Course

Programın sunulduğu merkez: Edinburgh

Program başlangıç tarihi: Her pazartesi günü

Programın süresi: Minimum 1, maksimum 6

Programa minimum katılım yaşı: Minimum katılım yaşı 18’dir. Katılımcıların yaş aralıkları 25-55’dir.

Programa minimum İngilizce katılım seviyesi: Pre- Intermediate

Programın İçeriği: Haftada 25 yada 30 saat olarak sunulmaktadır. Sabah dersleri İngilizce becerilerinizi geliştirmek için maksimum 5 kişilik sınıflarda, öğleden sonra dersleri ise hukuk İngilizcesi alanında birebir özel eğitim olarak verilmektedir. 1’e 1 sınıf eğitimlerinde, bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanılmakta ve kendi çalışma alanınız dikkate alınarak Hukuk İngilizcesi kelime ve iletişim becerileriniz geliştirilmektedir. Hukuk İngilizcesi kursları avukatlar, paralegaller, hukuk sekreterleri, hukuk öğrencileri veya hukuk bölümlerinde çalışan profesyoneller için uygundur. Bu kurs aynı zamanda Hukuk İngilizcesi Becerileri Testi’ne (TOLES) hazırlanmanıza yardımcı olmaktadır.

Programın adı: Intensive 5 Day Legal English Course

Programın sunulduğu merkez: Edinburgh

Program başlangıç tarihi: Belirli başlangıç tarihleri vardır.

Programın süresi: 5 gün

Programa minimum katılım yaşı: 18

Programa minimum İngilizce katılım seviyesi: Advance

Programın İçeriği: Haftada 30 saatlik bir programdır. Sınıflar maksimum 5 kişiliktir. Avukatlar, hukuk öğrencileri veya yeni mezunlar ve hukuk bölümlerinde çalışanlar için katılımı uygundur. Bu yoğun kursun sonunda TOLES * (Hukuki İngilizce Becerileri Testi) sınavına girmek hedeflenir. Hukuki İngilizce olarak tanınmış bir nitelik kazanın. Yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisi ve kelime bilgisinin doğru kullanımı, Hukuk İngilizcesi kelime hazinenizi genişletme, telaffuz, pazarlık ve sunum becerilerini geliştirme, İş ve sözleşmelerle ilgili kelimeleri çalışma hedeflenir.

ECS Scotland resmi TOLES sınav merkezidir.

 ECS Scotland, Legal English programı ücretleri ve başlangıç tarihleri için Mayla Abroad iletişim formunu doldurabilirsiniz.