CLLC dil okulu, Kanada’nın 3 farklı şehrinde, 4 farklı kampüse sahiptir. Bu kampüslerini seçimini yaparken uluslararası öğrencilere İngilizce dilini ve Kanada kültürünü yoğun bir şekilde yaşayabilecekleri en ideal eğitim ortamını sunmayı hedeflemiştir.

CLLC-CANADIAN LENGUAGE LEARNING COLLEGE

CLLC-Canadian Language Learning College

CLLC dil okulunun bulunduğu 3 şehirden ilki ,dünyanın en meşhur şehirlerinden biri olan, eğlence ve finans merkezi Toronto’dur. İkincisi güvenilir, misafirperver bir öğrenci şehri olan Halifax, üçüncüsü ise Kanada’nın başkenti , eğlence, kültür ve sanatın merkezi Ottawa’dır.

CLLC ; dünya standartlarındaki üstün kaliteli eğitimi, öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak bir okul ortamında sunmayı başaran ,Kanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir.

Halifax Ticaret Odası tarafından “Gold Business Award”a layık görülerek Halifax’ın en iyi okulu, Ernst & Young kurumu tarafından en iyi ilk 20 Atlantik şirketinden biri seçilen CLLC; sunduğu üstün kalitedeki eğitim olanakları, Kanada’nın seçkin üniversitelerine sınavsız geçiş imkanı sunan hazırlık programları ile öğrencilerin beklentilerinin bile ötesine geçmeyi başarmıştır. Eğer siz de İngilizceyi yaşayarak öğrenmek ve unutulmayacak bir deneyim yaşamak istiyorsanız, CLLC hedeflerinize ulaşmanız için en doğru yoldur.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık ve Akademik İngilizce, IELTS Hazırlık

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon, özel banyo opsiyonu)
  • Üniversite yurt konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda ve özel banyolu oda opsiyonu)

Diğer Dil Okulları