Programın adı: English Plus Business and Finance

Programın sunulduğu merkez: Londra

Program başlangıç tarihi: Her Pazartesi günü

Programın süresi: Minimum 2 hafta, maksimum dilediğiniz kadar

Programa minimum katılım yaşı: 16

Programa minimum İngilizce katılım seviyesi: Intermediate

Program içeriği: Haftada 28 ders (21 saat) eğitim sunulmaktadır.

Program İşletme ve Finanas alanında kullanılan özel dil ve becerileri geliştirme amaçlı dizayn edilmiştir. Sabah derslerinde, öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirmek için Genel İngilizce dersleri verilir. Genel İngilizce programında; İletişim yetenekleri, Konuşma dili becerileri, Dinleme ve aksan, Okuma ve yorumlama, Yazma ve sunma becerileri üzerine çalışılır.

Öğleden sonraları, İşletme ve finans terminolojisi, Resmi işletme belgelerini İngilizce olarak yazmak ve hazırlamak, İş sunumları yapmak, İş vaka çalışmaları, Profesyonel iletişim becerilerinin diğer yönleri, Eğitim ziyaretleri gibi konular sunulmaktadır.

Programda, gerçek hayattan örnek olay incelemeleri üzerinde çalışarak İngilizce becerilerinizi pratikleme imkanı bulursunuz.

Örnek ziyaretler; İngiltere Merkez Bankası, Lloyds of London ve Londra Metal Borsası gibi önde gelen finans kurumlarını ziyaret etme imkanı bulacaksınız.

Kings Education, English Plus Business and Finance programı ücretleri için Mayla Abroad iletişim formunu doldurabilirsiniz.