Dijital Medya, Pazarlama ve yaratıcı endüstri dünyasında çalışanlar için İngilizce Programları (English Plus Marketing and Digital Media)

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanları son bir kaç yıldır oldukça popüler programlardır.  Kendinizi bu alanda geliştirebilmeniz için çok çalışmanız, emek vermeniz ve dünyayı takip etmeniz gerekir.  Dijital pazarlama alanı, geleneksel pazarlama gibi teori ağırlıklı bir konu değildir. Bol bol uygulama yapmanız gerekir. Diğer yandan Dijital pazarlama alanında kendinizi kitap okuyarak geliştirebilirsiniz.  Lakin bu alanda Türkçe kaynak bulmanız neredeyse imkansızdır. Sosyal medya ya da dijital pazarlamayı alanındaki en kapsamlı bilgiler yabancı yazarlar tarafında İngilizce yayın olarak karşımıza çıkıyor.  Pazarlama da global bir bakış açısı kazanmak için  ilk etapta bol bol kaynak kitapları okumalısınız.

Kendinizi geliştirmenin bir diğer yolu ise videolar. Youtube’da bu alanda binlerce video vardır ve bir çoğu İngilizce dilindedir. İngilizce bilmeden dijital pazarlama sektöründe ilerlemeniz mümkün değildir.

English plus Marketing and Digital Media programları, dijital medyada veya yaratıcı endüstrilerde çalışan veya gelecekte yapmayı planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Özellikle yeni medya, dijital iletişim ve yaratıcı teknolojilerde kullanılan kelimelere odaklanarak, çeşitli iş ortamlarında belirli dil gelişimini desteklemeye yardımcı olacaktır.