1973 yılında kuruluan EU Business School toplamda 4 farklı lokasyonda dil eğitimi vermektedir.

EU BUSINESS SCHOOL – BARCELONA

EU Business School 5 farklı kampüse sahiptir. Bunlar; Barcelona, Geneva, Montreux, Munih kampüsleridir. Buna ek olarak bir de online dersler verilmektedir. EU Business School, lisans, yüksek lisans, MBA, DBA, işletme yönetimi, iletişim, turizm yönetimi, uluslararası işletme, pazarlama, finans, dijital işletme ve girişimcilik ile ilgili ileri düzey eğitim programları sunmaktadır. Bu derslerin hepsi Eu Business School okullarında İngilizce olarak sunulmaktadır. Barcelona kampüsünde de sunulan bu programların haricinde EU Business School’da bir de İspanyolca dil eğitimi programı bulunmaktadır. Bu programda öğrencilere haftada 20 saat olacak şekilde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.

Eğer öğrenciler daha yoğun bir dil programı talep ederlerse  Genel İspanyolca eğitimine ek olarak altı saat sosyal ve kültürel etkinlik içeren yoğun bir İspanyolca kursu da bulunmaktadır.

EU Business School’da başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm düzeyler için eğitim verilmektedir. 18 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği İspanyolca kursuna yılın her Pazartesi günü başlamak mümkündür. Sınıf mevcutları ise 6-10 kişi civarında olamktadır. EU Business School’daki bu az kişilik sınıflar sizlerin özel ders seviyesinde dil eğitimi almanızı sağlayacaktır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İspanyolca, Birebir bir kurs, İş için İspanyolca, DELE Sınav Hazırlık

Konaklama Alternatifleri:

Residence konaklama

Paylaşımlı oda konaklama

Özel apartman daireleri

Diğer Dil Okulları