İngiltere’de öğrencilerimiz eğitim alırken aile yanı veya yurt konaklamada kalmaktadır. Bu konaklama seçenekleri okullar tarafından sağlanmaktadır.

Aile yanı konaklamada kalan öğrenciler İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Öğrenciler İngiliz ailelerin yemek kültürü, akrabalık ilişkileri ve aile bağları gibi günlük hayatta gözlemlenemeyecek birçok deneyimi aile yanı konaklamada kalarak edinebilirler.

Okulların sunmuş oldukları bir diğer konaklama da Residence (rezidans) veya Shared Apartment (Paylaşımlı Apart) konaklamalardır. Okulların sunduğu yurt konaklamalar sınırlı sayıda ve sınırlı lokasyondadır.

Eğitim alacağınız okulun konaklamaları size uygun değilse veya doluysa bu yurt konaklamada kalamayacağınız anlamına gelmez.

İngiltere’de yurt konaklama hizmeti veren Go Britanya her öğrenciye uygun şartlarda ve konumlarda seçenekler sunmaktadır. Konaklama konusunda seçeneklerinizi bu sayede arttırabilir ve içinize sinen bir konaklamada kalarak eğitim alabilirsiniz.

Go Britanya’da Londra’da farklı büyüklüklerde 5 yurt, ayrıca paylaşımlı daire de sunulmaktadır. Londra’nın yanı sıra Cambridge, Manchester, Oxford, Brighton, Bristol, Bournemouth, Bristol, Cheltenham, Edinburgh ve Liverpool’da da Go Britanya ayrıcalığı ile uygun fiyatlı yurtlarda kalabilirsiniz.

Go Britanya 2017-2018 Online Broşürü için tıklayınız.

Mayla Abroad ve Go Britanya işbirliği ile öğrencilerimiz için uygun olan konaklama seçeneklerini en doğru şekilde belirlemek ve eğitim süresince sorunsuz bir kalış sağlamanızı hedeflemekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir