ST.GILES SAN FRANCISCO

 

St.Giles dil okulları öğrencilere San Francisco’da Silikon Vadisi deneyimi kazanma fırsatı sunuyor.

 

St.Giles San Francisco lokasyonundaki bu kursa kayıt olan öğrenciler hem dil becerilerini geliştirir hem teknik kelimeler öğrenir hem de dinleme ve okuma materyallerinden yararlanarak İngilizcelerini daha kolay şekilde geliştirmeye tamamen odaklanabilirler. Kurs boyunca sınıfta yapacakları tartışmalarla, teknolojinin toplum üzerindeki etkilerine daha geniş bakabilir ve bu konular çerçevesinde birbirinden farklı sunumlar yapma şansına sahip olurlar.

Sınıf dışında ise hem İngilizcenin hem de teknoloji ile ilgili konuların öğrenimi devam etmektedir. St.Giles okulu öğrenciler için düzenlenen “Silikon Vadisi” turu ile teknoloji alanına yönelmek isteyen öğrencilere eşsiz bir deneyim sunar. Bunun dışında öğrencilere ücretsiz olacak şekilde “Kodlamaya Giriş” atölyesi de sunar.

Okulda Sunulan Kurs Konularından Bazıları;
  • Etkili girişimciler ve şirketler için örnek olay çalışmaları

    ST.GILES SAN FRANCISCO

  • Sosyal medya terimleri ve slang
  • Güncel haberlerin analizi
  • Podcastler ve videolar çerçevesinde araştırma
  • Sosyal medya
  • Yapay zeka
  • Elon Musk’ın profili

gibi programlar sunulmaktadır.

 

ST.GILES SAN FRANCISCO

 

St.Giles “Silikon Vadisi” programının uzunluğu yalnızca 4 haftadır. Öğrenciler bu 4 haftalık program içerisinde hem İngilizcelerini geliştirir, teknoloji alanında kullanılan teknik kelimeleri öğrenir hem de Silikon Vadisi deneyimi kazanırlar.

 

Teknolojiye ilgisi olan tüm öğrencilerin deneyimlemesi gereken bir fırsat olan St.Giles Silikon Vadisi programı hakkında detaylı bilgi ve program fiyatları için bizimle BURAYI tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir