GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI

EC English yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile dil okulu düşünen öğrencilerin en çok tercih ettiği okulların başında yer almaktadır. Orange Carpet (Turuncu Halı) deneyimini her yıl 40.000’in üzerinde öğrenciye sunan EC English birçok ülkede aynı kalitede eğitim merkezleri ve deneyimli öğretmenleri ile hizmet vermektedir.

EC Cape Town

EC Cape Town, yenilenen okuluyla şehrin merkezinde yer almaktadır. Ünlü Long Street’e yürüme mesafesinde olan okul egzotik bir ortamda dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır.

Cape Town’da dil eğitimi alırken bir EC’nin düzenlediği bir çok aktivite ile keyifli vakit geçirirken, sosyalleşme imkanı yakalayabilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Bire bir İngilizce, Akademik Dönem- Akademik Yıl, Yoğun Akademik Dönem-Akademik Yıl, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Yüksek Skor IELTS Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Şehirde İngilizce, İngilizce ve Safari, Fusion Eğitimleri

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, paylaşımlı ya da özel banyo opsiyonu, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu, yemeksiz)