Kanada’nın En iyi Dil Okulları

Kanada ve dil eğitimi denince akla ilk gelen şehirler Toronto ve Vancouver’dır. Kanada’daki dil okullarının çoğunun Toronto ve Vancouver’da merkezleri vardır. Kanada’da bulunan dil okullarının çoğunun eğitim kalitesi sizi memnun eder. Ön plana çıkan okullar ise aşağıdaki gibidir…

ILAC- International Language Academy of Canada

ILAC Dil Okulu Kanada’nın en büyük ve iyi dil okullarındandır. Her yıl 14.000’den fazla öğrenci ILAC dil okulunu öğrenim için tercih eder. Toronto ve Vancouver merkezleri ile son teknolojiye sahip tesislerde mükemmel dil öğrenme ve sosyalleşme ortamı sunar. ILAC Kanada’nın en çok ödüle sahip dil okuludur. Kanada’da bulunan pek çok üniversite ve koleje üniversite yerleştirme programı vardır.

EC ENGLISH

EC dil okulları zinciri dünyanın birçok ülkesinde dil eğitimi sunar. Kanada’da Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde okulları bulunur. STM Star Chain School ödüllerine layık görülmüştür.

EC English dil okullarının Kanada’da bulunan 3 merkezi de şehir merkezinde popüler aktivite mekanlarına yakın bir konumda yer almaktadır.

LSI- Language Studies International

LSI dil okulu 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. Kanada’da Toronto ve Vancouver sehirlerinde İngilizce öğrenmek isteyenlere sınırsız seçenekler sunar. LSI Toronto merkezi Rosedale de bulunur. Çevredeki güzelliklerin keşfedilmesi için mükemmel bir konuma sahiptir. LSI Vancouver ise otobüs duraklarına, deniz otobüsü durağına, Skytrain’e ve şehrin ana merkezine oldukça yakındır.

ILSC Language Schools

Kanada’nın en eski okullarındandır. Kuruluş merkezi Montreal olan okulunun Vancouver ve Toronto merkezlerinde de başarılı eğitim programları sunulur. Yine Toronto ve Vancouver merkezleri olan Gresytone Business College’a yerleştirme yapar.

Sprott Shaw Language College

Kanada’da Toronto, Surrey, Vancouver ve Victoria’da merkezleri bulunur. Diğer okullarından en büyük farkı eğitimde kişiselleştirilmiş İngilizce eğitim programı sunmasıdır. Vancouver International College okuluna yerleştirme yapar. Bunun dışında Kanada’da bulunan pek çok üniversite ve koleje üniversite yerleştirme programı vardır.

KAPLAN International English

Kaplan International English’ın dünya çapında 40 tane merkezi vardır. Kanada merkezleri Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunur. Vancouver merkezi dünyaca ünlü Stanley Parkına 15 dakika yürüme mesafesindedir. Vancouver merkezi IELTS ve Cambridge sınav merkezidir. Kaplan International Toronto merkezi ise CN kulesine birkaç dakika uzaklıktadır. Toronto merkezi Cambridge ve IELTS sınav merkezidir.

Kanada dil okulları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Mayla Abroad İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Deneyimli danışmanlarımız sizinle en hızlı şekilde iletişime geçecektir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir