Kanadalı Sağlık Sigortası: Guard.Me

Kanada’da eğitim alacak öğrencilerin belki de en çok sorduğu soru sağlık sistemi ve sağlık sigortası konusudur. Herkesin kafasını kurcalayan asıl detay Kanada’da eğitim alırken hastalanırsam ne yapacağım sorusudur?

İşte bu nedele; Kanada’da öğrencilerin sağlık sigortası yaptırmaları okullar tarafından zorunlu tutulmaktadır. Bunun nedeni; küçük bir muayenede veya ciddi bir problemde sağlık masrafları çok yüksek olan Kanada’da mağduriyet yaşamamak.

Kanada’nın yabancılara uygulamış olduğu sağlık politikasında ufak bir muayene için 100-200 CAD ücret veya ambulans çağırmanız durumunda ortalama 500 CAD ödemeniz gerekebilir. Daha ciddi sorunları belirtmek istemiyor Kanada’da sigortanız yoksa kendinize dikkat etmenizi öneriyoruz.

Öğrencilerimiz için önerdiğimiz sigorta firması Guard Me; Kanada’nın en popüler sigorta şirketlerinden biridir. Guard me sigorta policesine sahip olan öğrenciler Kanada’da anlaşmalı hastanelerde diş ve göz dışındaki rahatsızlıklarında ücret ödemesine gerek kalmadan tedavi olabilir.

GuardMe Sigorta Kapsamını İncelemek İçin Tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir