ILAC- INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA, DiL OKULUNU DAHA İYİ TANIYALIM

ILAC dil okulu, uzun yıllardır,Kanada’nın en iyi dil okulu olma özelliğini korumaktadır. ‘Yaşam Boyu’ Süper Star ödülükazanan ilk okul’dur. İngilizce programlarının yanı sıra Üniversite ve Kolej yerleştirme konusunda da Kanada’nın 1 numaralı okuludur.

ILAC bir Kanada okuludur ve yalnızca Toronto ve Vancouver şehirlerinde merkezleri bulunur.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce,  IELTS ya da TOEFL Sınav Hazırlık Programlarının yanı sıra, Üniversite Yerleştirme Programları ve Kariyer odaklı Sertifika Programları ile sizi iş hayatınıza hazırlar ve Kanada’da iş tecrübesi yakalamanızı sağlar. Anlaşmalı olduğu Kolej ve Üniversiteler nedeniyle öğrenciler, dil eğitimi sonrası IELTS, TOEFL gibi sınavlardan muaf tutularak üniversite, kolej veya yüksek lisans programlarına başlayabilir.

ILAC aktivite programları ile öğrenciler arasında büyük bir nama sahiptir. Aktivite koordinatörü tarafından sürekli geziler düzenlenmekte sosyal aktiviteler planlanmaktadır. Bu şekilde öğrencilerin İngilizce seviyelerinin ilerlemesi hedeflenir.

ILAC öğrencileri kendi aralarında futbol, basketbol gibi turnuvalar düzenlemektedir. ILAC; CLC,  CAPL, CEC, FIYTO,ALTO ve AILIA üyesidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir