Mayla Abroad Ekibi, StudyExpo Yurt Dışı Eğitim İzmir Fuarında, University Canada West standında, öğrencilerini bekliyor!

StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı; dünyanın farklı ülkelerinden önde gelen nitelikli okulları, yurtdışında okumak isteyen öğrencilerle buluşturuyor.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ekibi, sizleri University Canada West standında bekliyor olacak.

University Canada West, Kanada’nın en güzel şehri Vancouver’ın merkezinde bulunan, modern ve kariyer odaklı bir üniversitedir. Dünyanın 34 farklı ülkesinden gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmış olan University Canada West kısa adı ile UCW; işletme odaklı programları ile, öğrencilerini iş hayatına en iyi şekilde hazırlamayı ve bir diplomadan daha fazlasını sunmayı amaçlamaktadır.

 

University Canada West, Kanada Millî Eğitim Bakanlığı ve British Columbia Eyaleti tarafından Lisans ve Yüksek Lisans Diplomasi vermek üzere onay almış olup, Ticaret lisans programı ve MBA programları, tüm dünyadaki işletme programlarının kalitesini belirleyen ACBSP (Accreditation Council for Business School and Programs) onaylı ve AACSB (The International Association for Management Education) üyesidir. BC Council on Admissions & Transfers system (BCCAT) akreditasyonu sayesinde, British Columbia eyaletindeki 1400’den fazla programa transfer imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda University Canada West programları, “BC Government’s Degree Quality Assessment Board (DQAB) , The Education Quality Assurance (EQA) ve Languages Canada tarafından da akredite edilmiştir.

University Canada West bünyesinde minimum 2 yıllık bir programı başarı ile tamamlayan öğrenciler, eğitimleri süresince part-time, mezuniyet sonrasında ise +3 yıl full-time çalışma iznine başvurma şansına sahiptirler.

Böylece hem eğitimleri sırasında Kanada iş hayatını yakından tanıma fırsatı elde edebilirler, hem de mezuniyet sonrası Kanada’da kalmak isterlerse, göçmenlik yolunda en önemli aşamalardan biri olan full-time çalışma iznine başvurma hakkına sahip olabilirler.

University Canada West’in Türk öğrencilere özel burs olanakları sayesinde, öğrenciler her yıl üst üste yaşanılacak en güzel şehirlerden biri seçilen Vancouver’in merkezinde eğitim alma şansına sahip olabilirler, hem de bu eğitime neredeyse kolejlerin diploma programlarından bile ekonomik maliyetlerle ulaşabilirler.

Akademik başarıya bağlı olarak MBA programında 2.000-10.000 CAD, ön lisans ve lisans programlarında ise 2.000 ile 20.000 CAD arası değişen rakamlarda burs olanakları mevcuttur;

Daha fazlası için 21 Kasım 2019 tarihinde, İzmir Hilton’da StudyExpo Yurt Dışı Eğitim Fuarında, University Canada West standında buluşalım!

ÜCRETSİZ ONLINE DAVETİYENİZİ ALMAYI UNUTMAYIN!