Mayla Abroad Ekibi, StudyExpo Yurt Dışı Eğitim İstanbul ve İzmir Fuarlarında, Cornerstone International Community College of Canada standında, öğrencilerini bekliyor!

StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı; dünyanın farklı ülkelerinden önde gelen nitelikli okulları, yurtdışında okumak isteyen öğrencilerle buluşturuyor.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ekibi, sizleri Cornerstone Community College of Canada standında bekliyor olacak.

Cornestone College, tam adı ile Cornerstone International Community College of Canada (CICCC), 1980 yılından bu yana Kanada’nın Vancouver şehrinde eğitim veren bir özel kariyer kolejidir. Kariyer kolejleri, öğrencileri iş hayatına hazırlamaya yönelik eğitim verirler. Eğitimler teorikten ziyade pratiğe yöneliktir. En büyük avantajları co-op programlar adı verilen ücretli staj imkanı bulunan eğitim programları sunmalarıdır.

Co-op / Staj programlarında, program içeriğine göre belirli bir süre eğitim aldıktan sonra, belirli süre de çalışma imkânı sunulur. Bu çalışma ücretli çalışmadır, maaşlı staj olarak geçer. Kariyer kolejlerinde programlar ağırlıklı olarak business management – işletme yönetimi ve hospitality management –servis yönetimi içeriklerinde olur. Cornerstone College, değişen dünyanın ihtiyaçlarına uygun olarak bir fark yaratmış ve dijital içerikli programları da eğitim seçenekleri arasına katmıştır.

Web ve Mobil Uygulamaları, Dijital Pazarlama, Ağ ve Sistem Çözümleri gibi diploma programları gibi günümüz dijital dünyasına yönelik eğitim olanaklarının yanı sıra, iş hayatına yönelik konvansiyonel işletme ve yönetim diploma programı seçeneklerini de barındıran Cornerstone standında görüşmek üzere.

Fuar tarihleri: 

TARİH

ŞEHİR

FUAR ALANI

16 Kasım 2019, Cumartesi İstanbul Avrupa Yakası Hilton Harbiye
17 Kasım 2019, Pazar İstanbul Anadolu Yakası Hilton Kozyatağı
21 Kasım 2019, Perşembe İzmir Hilton Izmir

Fuar ziyaret saatlerimiz 13:00 – 18:00’dir.

ÜCRETSİZ ONLINE DAVETİYENİZİ ALMAYI UNUTMAYIN!