Kanada’nın en seçkin dil okullarından ILAC (International Language Academy of Canada), ILAC Kiss isimli çevrimiçi – online dersleri  ile #evdekal’dığımız bu günlerde öğrencilerimizin İngilizce dil eğitimlerine devam etmesini sağlıyor.

ILAC Kiss nedir?

KEEP IT SIMPLE & SMART : KISS !

ILAC dil okulu tarafından sunulan online –çevrimiçi dil eğitim programıdır. ILAC Kiss dersleri, ILAC’ın deneyimli Kanadalı uzman eğitmenleri ile Zoom platformu üzerinden CANLI video konferans olarak gerçekleştirilir. Tıpkı Kanada ILAC bünyesinde alınan eğitime paralel biçimde, eğitim programı 17 farklı seviyede yapılandırılmıştır. Öğrenciler, 12-14 kişilik sınıflarda gerçek zamanlı ve interaktif şekilde eğitimlerine devam edebilir.

Hangi seviyede eğitim alabilirim?

ILAC’ın Toronto ve Vancouver merkezlerinde sunmuş olduğu 17 seviye için de, online eğitim sisteminden istifade etmek mümkündür. Genel İngilizce’nin yanı sıra, Akademik İngilizce eğitimlerine de katılım mümkündür.

Saat farkından etkilenir miyim?

ILAC KISS çevrimiçi CANLI eğitim sınıfları, dünyanın her yerinden öğrencilerin rahatlıkla katılımı için Türkiye saati ile şu saatlerde organize edilir:

ILAC Kiss Toronto / Vancouver Yoğun İngilizce Eğitimi – Haftada 20 ders (full time program)
Türkiye saati ile: 16:30 – 19:30 | Pazartesi – Cuma

Türkiye saati ile: 20:00 – 23:00 | Pazartesi – Cuma

Kimler için uygundur:

Kanada’da eğitim almayı planlayan ancak COVID-19 önlemleri kapsamında gidişini ertelemek durumunda kalan öğrenciler ile özellikle de “pathway” sistemi ile dil eğitimi sonrası Kanada’da kolej/üniversite bünyesinde akademik (üniversite – diploma- sertifika-master) programlarına devam etmeyi amaçlayan öğrenciler için, program başlangıçlarını ertelemelerine gerek kalmadan eğitim planlarını sürdürme imkânı sunar.

COVID – 19 sınırlamaları kalktığında öğrenciler; ILAC Toronto veya Vancouver merkezlerinde, ILAC Kiss eğitimlerinde kaldıkları seviyeden dil programlarına devam edebilir.

Nasıl başvurabilirim?

ILAC KISS programına, tıpkı diğer ILAC programları gibi, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Seyahat sınırlamaları sonrası eğitiminize Kanada’da devam etmek istediğinizde, okul transfer ve vize işlemleri için de yine Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın ÜCRETSİZ desteğinden faydalanırsınız.

Eğitim ücretleri nedir?

ILAC KISS online eğitimine katılmak için 100 CAD tutarındaki kayıt ücretine ilave olarak aşağıdaki özel indirimli fiyatlar geçerlidir:

ILAC KISS’TE ÖDENEN HER DOLAR, BURSA DÖNÜŞÜYOR!

Dil eğitimini ILAC Kiss programında tamamlayan öğrenciler için; ILAC KISS programında ödenen her Kanada Doları, eğitimine ILAC kurumlarında devam etmek isteyen öğrencilere burs olarak  geri dönüyor!

Eğitimlerine, ILAC Dil Okulu veya ILAC International College bünyesinde, Kanada da dil eğitimi alarak devam etmek isteyen öğrencilere, ILAC KISS eğitim ücretlerinin yarısı tutarında burs veriliyor.

ILAC Dil eğitimi program ücretlerine aşaıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

ILAC Toronto İndirimleri

ILAC Vanvouver İndirimleri

ILAC International College

* Burs tutarı, ILAC Kiss eğitim ücreti üzerinden %50 oranında hesaplanacak olup, öğrencilerin ILAC Dil okulu faturalarına burs olarak yansıtılır. Kayıt ücreti ve kitap gereç ücretleri, burs hesalama tutarına dahil değildir.

Eğitimlerine, Georgian@ILAC bünyesinde, Toronto merkezde devlet koleji eğitimi alarak devam etmek isteyen öğrencilere, ILAC KISS eğitim ücretlerinin tamamı tutarında burs veriliyor.

Georgian @ILAC hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

* Burs tutarı, ILAC Kiss eğitim ücretinin TAMAMI şeklinde hesaplanacak olup, öğrencilerin ILAC Dil okulu faturalarına burs olarak yansıtılır. Kayıt ücreti ve kitap gereç ücretleri, burs hesalama tutarına dahil değildir.

Ödemelerinizi, Mayla Abroad Yurt Dışı eğitim Danışmanlığı aracılığı ile kayıt formlarınızı oluşturduktan sonra takribi 2-3 işgünü içerisinde size Mayla Abroad uzman danışmanınız tarafından iletilecek olan okul kabul belgeleriniz ve faturanızda yer alan ILAC – International Language Academy of Canada ödeme hesap bilgilerine Kanada Doları cinsinden gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Mayla Abroad üzerinden Türk Lirası – TL karşılığı şeklinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Vakit kaybetmeden eğitiminize başlamak için lütfen bizimle iletişime geçin!