Kanada’nın en seçkin dil okullarından ILAC (International Language Academy of Canada), ILAC Kiss isimli çevrimiçi – online dersleri  ile #evdekal’dığımız bu günlerde öğrencilerimizin İngilizce dil eğitimlerine devam etmesini sağlıyor.

ILAC Kiss nedir?

KEEP IT SIMPLE & SMART : KISS !

ILAC dil okulu tarafından sunulan online –çevrimiçi dil eğitim programıdır. ILAC Kiss dersleri, ILAC’ın deneyimli Kanadalı uzman eğitmenleri ile Zoom platformu üzerinden CANLI video konferans olarak gerçekleştirilir. Tıpkı Kanada ILAC bünyesinde alınan eğitime paralel biçimde, eğitim programı 17 farklı seviyede yapılandırılmıştır. Öğrenciler, 12-14 kişilik sınıflarda gerçek zamanlı ve interaktif şekilde eğitimlerine devam edebilir.

Hangi seviyede eğitim alabilirim?

ILAC’ın Toronto ve Vancouver merkezlerinde sunmuş olduğu 17 seviye için de, online eğitim sisteminden istifade etmek mümkündür. Genel İngilizce’nin yanı sıra, Akademik İngilizce eğitimlerine de katılım mümkündür.

Saat farkından etkilenir miyim?

ILAC KISS çevrimiçi CANLI eğitim sınıfları, dünyanın her yerinden öğrencilerin rahatlıkla katılımı için Türkiye saati ile şu saatlerde organize edilir:

ILAC Kiss Toronto / Vancouver Yoğun İngilizce Eğitimi – Haftada 20 ders (full time program)
Türkiye saati ile: 16:30 – 19:30 | Pazartesi – Cuma

Türkiye saati ile: 20:00 – 23:00 | Pazartesi – Cuma

Kimler için uygundur:

Kanada’da eğitim almayı planlayan ancak COVID-19 önlemleri kapsamında gidişini ertelemek durumunda kalan öğrenciler ile özellikle de “pathway” sistemi ile dil eğitimi sonrası Kanada’da kolej/üniversite bünyesinde akademik (üniversite – diploma- sertifika-master) programlarına devam etmeyi amaçlayan öğrenciler için, program başlangıçlarını ertelemelerine gerek kalmadan eğitim planlarını sürdürme imkânı sunar.

COVID – 19 sınırlamaları kalktığında öğrenciler; ILAC Toronto veya Vancouver merkezlerinde, ILAC Kiss eğitimlerinde kaldıkları seviyeden dil programlarına devam edebilir.

Nasıl başvurabilirim?

ILAC KISS programına, tıpkı diğer ILAC programları gibi, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Seyahat sınırlamaları sonrası eğitiminize Kanada’da devam etmek istediğinizde, okul transfer ve vize işlemleri için de yine Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın ÜCRETSİZ desteğinden faydalanırsınız.

Eğitim ücretleri nedir?

ILAC KISS online eğitimine katılmak için 100 CAD tutarındaki kayıt ücretine ilave olarak aşağıdaki özel indirimli fiyatlar geçerlidir: