FRANSA DİL OKULLARI

LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL)

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir.

LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır.

LSI Dil Merkezleri, konforlu bir ortama sahiptir ve en yeni materyallerle/kaynaklarla donatılmıştır. Bilgisayar odaları, hem dersler sırasında hem de kendi başına çalışma (self-study) için kullanılabilir. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir. LSI’da eğitim alan öğrencilerin %98’i LSI’ı arkadaşlarına tavsiye etmektedir.

LSI PARIS

Fransızca ve İngilizce dil eğitimlerinin verildiği LSI Paris okulu şehrin tarihi merkezinde bulunan Pompidou Merkezi’nden birkaç adımlık mesafededir. LSI okuluna başkentin her yerinden erişilebilir.

LSI’daki dil kursları, her birinin ihtiyaç ve programlarına, farklı seviyelerde sınıflara, Fransızca’ya (TEF, DELF) ve İngilizce’ye (TOEFL) hazırlıklara göre uyarlanmıştır.

Sunulan Programlar: Öğleden sonra 10 ders, Genel 20 ders, Yoğun 30 ders, Birebir Dersler, 9 Günlük Kompakt Kurs, TEF Kursları, DELF Sınav Hazırlık, Gezi ve Gastronomi Turları