YENİ ZELANDA DİL OKULLARI

Kaplan International English, dünya üzerinde 8 ülkede 40’ın üzerinde dil okuluyla hizmet veren global bir İngilizce okuludur. Kaplan’ın merkezlerinde aynı teknoloji düzeyi ve Kaplan eğitim materyalleri kullanılmaktadır. K+ Eğitim sistemi ile öğrencilere okul içerisinde ve okul sonrasında İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getiren yöntemlerle eğitim veren Kaplan International kaliteli eğitimi ve yüksek öğrenci memnuniyeti olan bir okuldur.

KAPLAN YENI ZELANDA Auckland

Zengin bir tarihi mirası bulunan ve fantastik bir doğa manzarası sunan Auckland şirin bir liman kentidir.

Yelkenler şehri Auckland’deki Kaplan International English okulunda eğitim alarak volkanları, ormanları ve marinaları olan bu liman şehrini çevreleyen harikulade doğal güzelliği keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz. Şehir, ziyaretçilerine yıl boyunca doğal harikaları ve şehir hayatını yaşama fırsatını sunan ılıman bir iklime sahiptir.

Kaplan Auckland, Waitemata ve Manukau limanlarının arasında ve muhteşem manzarasıyla milli parkın sınırında harika bir konuma sahiptir. Okul, modern olanakları desteklemek için yenilenmiş tarihi bir binada yer alır.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun IELTS Hazırlık, Genel Akademik Yıl, Yoğun Akademik Yıl, Genel Akademik Dönem, Yoğun Akademik Dönem, Bire bir İngilizce