Eurocentres okulları 1948 yılından bu yana yüksek kalitede dil eğitimi sunma amacı ile öğrencilere dil eğitimi merkezlerinde hizmet vermektedir.

Eurocentres okulları en fazla dilde eğitim veren okulların başında gelmektedir. İngilizceden Japoncaya, Fransızcadan Rusçaya toplan 7 dilde 17 farklı ülkede 39 şehirde eğitim vermektedir.

EUROCENTERS – AMBOISE

Eurocenters – Amboise

Eurocentres Amboise dil okulu; küçük dükkanları, kafeleri ve küçük barları olan alışveriş yapabileceğiniz bölgeden yalnızca beş dakikalık mesafede, Amboise’in tam merkezinde yer almaktadır.

Eurocenters Amboise dil okulunda, 7 adet derslik, video odalı bir öğrenme merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, kütüphane, okulun giriş katında bir yemekhane, okuma alanları ve bir piyanosu bulunan öğrenci salonu vardır.

Eurocentres Amboise dil okulu öğrencilerine ders dışındaki boş zamanlarda şato gezintileri, üzüm bağı ziyaretleri, peynir ve şarap tadımı, spor müsabakaları, fırın ziyaretleri ve aşçılık seminerleri gibi yöresel kültürel aktiviteler de sunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar:

 • Genel Fransızca Kursları
 • Sınav Hazırlık Kursları: DELF, DALF
 • Profesyoneller için Fransızca Kursları
 • Birebir Fransızca

Konaklama Alternatifleri:

 • Aile yanı konaklama
 • Residence konaklama

Eurocentres – La Rochelle

Eurocenters – La Rochelle

Güzel plajlara sahip bir liman şehri olan La Rochelle’de kıyıya son derece yakın bir konumda bulunan Eurocentres La Rochelle dil okulu; 18 adet donanımlı ve ferah sınıfı, konferans salonu, etüt merkezi ve ücretsiz-sınırsız internet erişimi imkanının yanı sıra farklı kültürlerden gelen öğrencilerle tanışıp vakit geçirebileceğiniz 2 adet güneşlenme güvertesine sahiptir.

Okulda sunulan “Genel Fransızca” programı ile Fransızca dilini mükemmel bir şekilde öğrenebilir. Okulun merkezi konumu sayesinde ise öğrendiğiniz dili sosyalleşerek pekiştirebilirsiniz.

Konaklama Alternatifleri:

 • Residence konaklama

EUROCENTRES – PARIS

Eurocenters – Paris

Eurocentres dil okulları, 60 yıllık deneyimiyle, oluşturduğu özel eğitim metotlarıyla, kalite belgeleriyle(SOUFFLE, FLE) hem dil konusunda uzman yerler tarafından onaylı hem de dil açısından kalıcı bir eğitim almanızı sağlıyor.

Eurocenters Paris dil okulu, Paris’in 6.bölgesinde, Latin Mahallesi’nin merkezinde, son derece sessiz bir yaya alanda olması sebebiyle öğrenciler derslere daha kolay odaklanabilmektedir. Hem de Paris’in önemli ziyaret yerleri olan Notre-Dame Katedrali ve Pont Neuf’e yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Fakat Paris denildiğinde yapılacak şeyler tabi ki bunlarla sınırlı değil.

Paris’in sembolü haline gelen Eyfel Kulesi; şehri tepeden izlemek istiyorsanız Sacre-Coeur Bazilikası; sanat sevenler için Louvre ve Orsay Müzeleri; UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunan, Fransız mimarisinin açık bir örneği olan Versay Sarayı; İki Şehrin Hikayesi kitabını okumuş olanların hemen hatırlayacağı, Fransız Devrimi’nin sembolü haline gelmiş Place de La Bastille’de bulunan Bastille Hapishesi ve daha birçok önemli, değerli ve tanınmış yeri gezebilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar:

 • Genel Fransızca
 • İş Fransızcası
 • Sınav Hazırlık (DELF)

Konaklama Alternatifleri:

 • Aile yanı konaklama
 • Residence konaklama

Diğer Dil Okulları