YENİ ZELANDA DİL OKULLARI

Embassy English dünya üzerinde İngilizce eğitim verilen 5 ülkede yer alan toplam 16 merkezi ile İngilizce dil eğitiminde en popüler okullardan biridir. Teknolojik olarak tam donanımlı merkezlerde güçlü eğitim kadrosu ile eğitim veren Embassy English, eğitimlerinin verimliliğini arttırmak ve öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için Embassy Dashboard online sistemini geliştirmiştir.

Öğrenciler için hazırlamış olduğu “Student Promises” ile garantili eğitim sunan Embassy English, öğrencilere hedef odaklı eğitim vermekte ve düzenli derslerine devam eden öğrencilerin başarıya ulaşacaklarını garantilemektedir.

EMBASSY ENGLISH AUCKLAND

Harika doğası ve canlı gece hayatı ile Auckland’da yer alan Embassy English öğrencilerine modern bir binada hizmet vermektedir. Gerçek macera arayanlar, Auckland’ın doğal çeşitliliği ve eşsiz kültürü arasında eğitim almaktan oldukça memnun kalacaklardır.

Okul Auckland’ın tüm imkanlarından faydalanabileceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce(Genel İngilizce + Seçmeli Dersler), IELTS Hazırlık Programları, Genel Akademik Dönem, Seçmeli Dersler(İletişim Becerileri, IELTS Hazırlık), Bire bir Dersler

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu, özel ya da paylaşımlı banyo opsiyonu)