ELS Education dil okulları, 1961’den beri 143 ülkeden 1,2 milyon öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

ELS EDUCATION – FORT WAYNE /PURDUE UNIVERSITY FORT WAYNE

ELS Education – Fort Wayne | Purdue University Fort Wayne

ELS Fort Wayne, Indiana’nın en büyük ikinci şehri olan Fort Wayne’deki Indiana Üniversitesi ve Purdue Üniversitesi ortak kampüsü olan Indiana University – Purdue University Fort Wayne (IPFW) kampüsünde yer alıyor. Bu aile dostu şehir; kültür, müzeler ve galeriler açısından zengindir ve bölgeyi yürüyerek veya bisikletle keşfetmek için park ve parkurlara sahiptir.

Okulda Sunulan Programlar: Yarı Yoğun İngilizce, American Explorer

Konaklama Alternatifleri:

  • Residence konaklama (tek kişilik oda, özel banyo, yemeksiz) – on campus

ELS EDUCATION – INDIANAPOLIS

ELS Education- Indianapolis

ELS Indianapolis; Indianapolis merkezinde, Indiana Üniversitesi-Purdue Üniversitesi Indianapolis kampüsüne yalnızca birkaç blok ötede yer almaktadır. Modern ve hesaplı bir şehir olan Indianapolis, Indiana’nın başkentidir ve Midwest’in ikinci en büyük şehridir. Merkezimiz, işletmelere, alışveriş, eğlence ve dünya çapında spor mekanlarına sadece birkaç adım mesafededir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Üniversiteye Hazırlık Programı, American Explorer, Yöneticiler için İngilizce,

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)