ELS Education dil okulları, 1961’den beri 143 ülkeden 1,2 milyon öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

ELS EDUCATION – HONOLULU / HAWAI PACIFIC UNIVERSITY

ELS Honolulu; Hawaii’deki Honolulu tropik cennetinde Hawai Pasifik Üniversitesinin kampüsünde yer alıyor. Berrak suları, temiz havası ve elverişli hava şartlarıyla bu şehir eğitim görmek ve kano sporu yapmak, sönmüş volkana tırmanmak veya diğer Hawaii adalarını ziyaret etmek gibi maceralar için ideal bir yer.

Özel Nitelik: Üniversiteye Erken Kabul Programı

Üniversiteye Erken Kabul Programıyla Hawaii Pasifik Üniversitesi’ndeki eğitimin için bir adım önde başlayabilirsiniz! Bu program, İngilizce eğitimini bitirmeden üniversite kredisi alma fırsatı sunarak, kampüs eğitimiyle üniversite müfredatını birleştirme olanağı sunar. ELS Akademik Amaçlı İngilizce Seviye 109’u bitirdiysen veya TOEFL iBT® sınavından en az 61* puana sahipseniz, bu program sayesinde eğitimini tam bir dönem erken tamamlayabilirsiniz!

*İngilizce yeterlilik koşulunu karşılamayanlar, ön koşul programı olan tam zamanlı (kredisiz) İngilizce kursuna kaydolacaktır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Üniversiteye Hazırlık Programı, American Explorer, Yöneticiler için İngilizce,

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik oda, özel banyo, yemeksiz) – off campus