HAKKIMIZDA

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İzmir, İstanbul ofisleri ve Denizli temsilci ofisi ile tüm Türkiye genelinde Yurtdışında eğitim almak isteyenlere ve yurtdışına seyahat edeceklere danışmanlık hizmeti sunar.

Yurtdışında eğitim, herkes için akla farklı eğitim türleri getirir. Mayla Abroad olarak yurtdışında yaz okulu ve dil okulu programları,mesleğe yönelik dil eğitimleri (tıp İngilizcesi, hukuk İngilizcesi, mühendislik İngilizcesi..gibi), sertifika diploma programları, yurtdışında üniversite ve master programlarına öğrenci yerleştir​mektedir. İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Almanya, Polonya, Avusturya, Macaristan, Malta, İtalya, İspanya, Fransa​ gibi pek çok ülke için hizmet sun​maktadır.

​Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmalığı olaral, ​Eğitim kararları​nın​ kişilerin en önemli kararları olduğunu ve bu kararın doğru verilmesi ve uygulamaya emin ellerde başlanılması gerektiğini düşünüyoruz.

Bizler ofislerimizde ilk etapta öğrencimizin yaşı ne olursa olsun, eğitim geçmişlerini öğrenip, ihtiyaçlarını belirleyip, kendileri için uygun program ve ülke yönlendirmesi yapıyoruz. Okul başvuruları, okul kabul işlemleri, vize işlemleri, konaklama organizasyonu, havaalanı organizasyonu, uçak bileti rezervasyonu gibi pek çok konuda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yalnızca eğitim ile değil turistik seyahat edeceklere de vize danışmanlığı servisi veriyoruz.  Öğrencilerimiz ve danışanlarımızla istedikleri ülkeye gidiş öncesindeki beraberliğimiz, ülkeye vardıklarında ve sonrasında da devam ediyor.  Güvenilir ve sağlıklı bir ilişki içerisinde danışmanlık hizmetini yürütüyoruz.

Yurtdışı eğitim almak isteyenler veya bir ülkeye seyahat etmek için vize almak isteyenler bizimle internet sitemiz üzerinden, telefon aracılığı ile veya sosyal medya hesaplarımızdan, ne zaman nasıl isterlerse iletişime geçebilirler.