Ukrayna Üniversiteleri’nde Kolayca Lisans Tamamlama Fırsatı!

Meslek yüksekokulu veya ön lisans mezunları için, Ukrayna Üniversiteleri lisans tamamlama eğitimi almak için en iyi opsiyonlardan birisidir. Ukrayna Üniversiteleri’nde öğrenciler, dil yeterlilik durumlarına göre, hazırlık eğitimlerinin ardından 3. Sınıftan lisans tamamlama eğitimlerine devam edebilir. Ukrayna Üniversiteleri’nin büyük kısmı için YÖK denkliği alınabilmekte olup; tüm AB üniversiteleri tarafından da tanınırlar.

YÖK denklikleri ile ilgili yazımız ilginizi çekebilir, lütfen inceleyiniz!

Ukrayna Üniversiteleri’nde lisans tamamlama eğitimi alabilmeniz için, gideceğiniz bölümün, ön lisans bölümünüzün devamı veya benzer nitelikte olması yeterlidir. Ukrayna Üniversiteleri’nde lisans tamamlama  eğitiminizi tamamlarken, aynı zamanda da dünyanın en çok konuşulan 9. dili olan Rusça dilini de öğrenme fırsatı yakalarsınız.

Ukrayna Üniversiteleri’nde lisans tamamlama yapmak isteyen öğrencilerimiz, Mayla Abroad’a ön lisans transkriptlerini (not dökümü)  göndermek suretiyle hangi bölümlerde lisans tamamlama bölümlerine katılabileceğini öğrenebilir.

Ukrayna başvuruları öncesi dikkat edilmesi gereken konular ile ilgili yazımız ilginizi çekebilir, mutlaka inceleyiniz!

Konusunda uzman Mayla Abroad Eğitim Danışmanlarımız öğrenci ile ön görüşme yapar; öğrenciye uygun okul ve bölümler tespit edildikten sonra ilgili bölümün ücretleri, ödeme prosedürleri, vize işlemleri ve kabul işlemleri gibi tüm süreçlerin takibinde sizin yanınızda olur. Hazırlık eğitimi gerekli olan öğrencilerimiz için, hazırlık eğitimlerinin tamamlanmasının ardından; hazırlık eğitimi almadan doğrudan bölümlerine başlayacak öğrencilerimiz için ise doğrudan lisans tamamlama programlarına kayıt işlemleri yine alanında uzman danışmanlarımız ile bilirlikte gerçekleştirilir.

Ukrayna Üniversiteleri’nde lisans tamamlama için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.