Arbutus College

Bugünün iş piyasası giderek daha rekabetçi hale geliyor. Dikkat çekmek için, iyi iletişim becerilerine, sektör kavramlarının derinlemesine teorik ve pratik bilgisine ve ilgili iş deneyimine sahip olmanız gerekir. Arbutus College’da çalışma programları ve müfredat, günümüz uluslararası öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve başarılı olmak için mümkün olan en iyi fırsatı sağlamak için tasarlanmıştır.

Arbutus College, Kanada’nın British Columbia Eyaletinde, Vancouver şehir merkezinde yer alan bir özel kolejdir.

Çalışma programları, okurken çalışmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Arbutus College öğrencileri, garantili Co-op / Staj yerleştirme hizmeti sayesinde, çalışma programlarıyla ilgili gerçek dünya senaryolarında sınıf öğrenmelerini uygulama fırsatını yakalar.

Öğrenciler eğitimlerine devam ederken aynı zamanda çalışabilir. Arbutus College programları Amerikan Otel ve Konaklama Birliği (AH&LA), Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu (FITT) ve Kanada İşletme Enstitüsü tarafından tanınır.

Pathways!

Arbutus College, programlarını tamamlayan öğrencilere üniversitelere kredi transferi imkanı sunar!

Okul bünyesinde eşzamanlı alınabilinen sertifikalar:

AHLA

Amerikan Otel ve Konaklama Derneği – American Hotel & Lodging Association – AHLA’dan alınan profesyonel sertifikalar, turizm endüstrisi için profesyonelliğin göstergesi niteliğindedir. AHLA, konaklama endüstrisinde 20’den fazla pozisyon için akademi ve endüstri uzmanlarıyla birlikte yetkinlikleri onaylar ve doğrular.

FITT

Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu – Forum for International Trade Training FITT, bireylere ve işletmelere uluslararası işletme eğitimi, kaynaklar ve profesyonel sertifika sağlamayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

CIM

Kanada İşletme Enstitüsü – Canadian Institute of Management CIM, yöneticileri ve liderleri onaylayan profesyonel bir dernektir.

Okulda Sunulan Programlar:

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

Otelcilik ve işletme uzmanlığı, turizm ve konaklama endüstrilerinin en dinamik alanlarından biridir. Halen dünya çapında lüks otel ve tatil köylerinin inşası ile analistler, otelcilik yönetiminde iş fırsatlarının önümüzdeki yıllarda gelişerek artmasını bekliyor. Bugün, nitelikli otel yöneticileri dünyadaki belli başlı şehirlerde ve turistik beldelerde sürekli artan bir talep görmektedir.

Program Eğitim + Co-op (Ücretli Staj) Süresi Yaklaşık Program Ücreti **
Hospitality and Business Skills Practicum Certificate – Turizm ve İşletme Yönetimi Sertifika Programı 3 ay + 3 ay 4.500 CAD
Co-op Diploma in Hospitality Management – Turizm Yönetimi Co-op Diploma Programı 6 ay + 6 ay 7.500 CAD
Honours Co-op Diploma in Business with Specializations in Hospitality – Turizm İşletmeciliği Uzmanlık Co-Op Diploma Programı 12 ay + 12 ay 12.200 CAD

İŞLETME YÖNETİMİ ve PAZARLAMA

İşletme Yönetimi Sertifika programlarının eğitmenleri, bankacılık, uluslararası ticaret, perakendecilik ve üretim alanlarında üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışan deneyimli eğitimcilerdir. İşletme yönetimi kursları güncel, pratik ve öğrencilerin işgücüne girmelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olmak için “gerçek dünyada” uygulamaya yöneliktir.

İletişim becerilerini öğretmeyi akademik ve profesyonel işletme eğitimi ve öğretimi ile bütünleştiririz. Günümüz piyasasında, konuşma ve yazma içeren güçlü iletişim becerileri önemlidir. Bu programda, öğrenciler harika iletişim teknikleri konusunda uzmanlaşacak, kamuya açık konuşma konusundaki güvenlerini artıracak ve görüş ve fikirlerini toplantılarda, satış mekanlarında, iş görüşmelerinde veya grup sunumlarında açıkça sunabilme yeteneği kazanacaklardır.

Program Eğitim + Co-op (Ücretli Staj) Süresi Yaklaşık Program Ücreti **
İŞLETME YÖNETİMİ
Co-op Diploma in Business Management – İşletme Yönetimi Co-op Diploma Programı 6 ay + 6 ay 7.500CAD
Honours Co-op Diploma in Business Management with Specializations – İşletme Yönetimi Uzmanlık Co-op Diploma Programı 12 ay + 12 ay 11.725 CAD
PAZARLAMA
Honours Co-op Diploma in Business with Specializations in Marketing – Pazarlama Yönetimi Co-op Diploma Programı 12 ay + 12 ay 11.725 CAD

ULUSLARARASI TİCARET

Uluslararası ticaret endüstrisi, pazarların küreselleşmesi ile hızla büyümektedir. Günümüzde işletmeler, diğer ülkelere alış ve satış yaparak pazarlarını genişletmek için yeni fırsatlara sahiptir.

Arbutus College’da, Uluslararası Ticaret Sertifika programı, öğrencilere bu heyecan verici sektöre girmeleri için gerekli becerileri ve deneyimi sunar. Programı tamamladıktan sonra, öğrenciler ticaret belgelerini okuyabilir, yazabilir ve anlayabilir, ayrıca uygun ticaret işlemlerini ve işlemlerini yapabilirler.

FITT Becerileri programı

Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu (FITT) Becerileri programı, uluslararası ticaretin temel yönlerine odaklanan, son derece pratik ve uygulamalı bir kurs dizisidir. Öğrenciler bu kurslara Uluslararası Ticaret programlarının bir parçası olarak kayıt olabilirler. Altı (6) dersin ve değerlendirmenin tamamının başarıyla tamamlanmasının ardından, öğrencilere Uluslararası Ticaret alanında FITT Diploması verilir.

Program Eğitim + Co-op (Ücretli Staj) Süresi Yaklaşık Program Ücreti **
Honours Co-op Diploma in Business with Specializations in International Trade – Uluslararası Ticaret Yönetimi Co-op Diploma Programı 12 ay + 12 ay 12.750 CAD

**Ücretler gösterge niteliğinde olup, başvurulan başlangıç dönemi için nihai ücret bilgisini Mayla Abroad Danışmanınızdan teyit ediniz.

Başvuru Koşulları:

  • En az lise mezunu ve 18 yaşını doldurmuş olmak
  • IELTS 5.0 / veya okulun kendi sınavında yeterli skoru almış olmak

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Arbutus College Türkiye Resmi Acentası’dır.

Başvuru işlemleri, Kabul süreci, Vize süreci gibi işlemlerde Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Sunmaktadır.

Direkt başvuru için İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrencilere Şartlı Kabul Başvurusu yapmaktayız.

İngilizcesi yetersiz öğrenciler için Arbutus College’ın kendi bünyesindeki dil eğitimi programlarını tercih edebilir.

Detaylar için Mayla Abroad eğitim danışmanları ile görüşebilir, Bilgi İstek Formunu doldurabilirsiniz.