SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS

Avrupa’nın en güzel ülkelerinden olan İspanya’da İspanyolca eğitiminizi Sprachcaffe’nin 3 farklı merkezinde alabilirsiniz. Öğrenciler İspanya’daki Sprachcaffe Languages Plus okulların da hem İspanyolcalarını geliştirecek, hem  de İspanyol kültürünü, gelenek ve göreneklerini öğrenecekler.

Sprachcaffe Barcelona

Akdeniz ikliminin hissedildiği ve birbirinden güzel sahillere sahip Barselona’da okul şehir merkezinde bulunur. Sahile 20 dk yürüme mesafesindedir. Şehirde bulunan limana, alışveriş merkezine ve Akvaryum’a 7 dk.lık yürüme mesafesindedir. Okulda ana dili İspanyolca olan öğretmenler tarafından eğitim verilir. Öğrenciler hem deneyimli öğretmenlerden dil eğitimlerini alacak hem de günlük hayatlarında pratik yapma imkanı bulacaklardır. Minimum yaş 18dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

Okulda Sunulan Programlar: 

Part-Time-10 ders, Standart Kurs- 20 ders, Yoğun Kurs–30 ders, Akademik Dönem-20 ders, DELE Sınava Hazırlık- 20 ders, Birebir-10/20/30 ders

SPRACHCAFFE MADRID

İspanya’nın başkenti olan Madrid’de İspanyolca’yı öğrenmek hem canlı şehir hayatını deneyimleyip öğrenilen dili pekiştirmek hem de İspanyol kültürünü öğrenmek adına öğrencilere çok güzel fırsatlar sunar. Madrid’de Sprachcaffe şehir merkezinde bulunur. Okulun etrafında opera binası, parklar, kafeler ve müzeler vardır. Bulunduğu konum itibariyle çok merkezi ve canlıdır. Okulda sınıf mevcudu en fazla 12 kişidir. Okulda iki adet teras vardır. Ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden eğitim alınır. Minimum katılım yaşı 18’dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

Okulda Sunulan Programlar: 

Part-Time-10 ders, Standart Kurs- 20 ders, Yoğun Kurs–30 ders, Akademik Dönem-20ders, DELE Sınava Hazırlık- 20 ders, Birebir-10/20/30 ders

SPRACHCAFFE MALAGA

İspanya’nın Costa Del Sol’daki en popüler tatil yerinde hem İspanyolca öğrenip hem de eğitim aldığınız dilin konuşulduğu yerde tatil yapabilirsiniz. Okulun olduğu bina orijinal bir Endülüs Villasıdır. Okulun olduğu yer şehir merkezine yalnızca 2 km. sahile ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okulda 24 tane sınıf vardır. Okulun “La Tortuga” adında küçük bir barı vardır. Ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden eğitim alınır. Minimum katılım yaşı 18’dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.